Molim za strucno misljenje mahera i majstora

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
725
Broj reagovanja
353
Lokacija
Banja Luka
Zdravo zivo ljudi!
Samo jedno kratko pitanje... Kakvo iskustvo, ocjene i cula kazala imate za opremu firme Balzer?
Ranije su oni bili neki kvalitet, a ne znam da li su jos uvijek i da li su na ovom polju(musicarenju) prihvatljivi???
Kupio sam stap i strunu od njih i relativno jeftino prosao, pa me interesuje da li je to zato sto sam naisao na jako snizenje ili zato sto sam naisao na skart...???
Hvala unaprijed svima koji pronadju minutu za odgovor.
Zivi bili, vino pili, rakiju mezili...!
Miki
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pozdrav druze,
Daj malo vise informacija. Koji stap, koja struna?
Ja sam do skoro imao Balzerov cekrk. Bio je sasvim OK, dok ga nisam tresnuo o stenu. Nisam u naletu besa, vec zbog nedostatka secera i stap i ja tras od stenu. Od tada  zeza, ali verujem da bi se i mnogo kvalitetniji cekrk pokvario!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Pozdrav easyrider_,
Nisam maher, niti profi niti masjtor ali usuđujem se dati neko' moje mišljenje. Prije više godina je za mene Balzer bio neke vrste sinonim dobre ili solidne kvalitete. Kakav je sada u biti nemam pojma posebno ne što se tiče mušičarskog "alata". Pretpostavljam da nije neko smeće. 
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
725
Broj reagovanja
353
Lokacija
Banja Luka
Sto se tice opisa stapa, sta reci... Tacan model nisam upamtio, a nije mi pri ruci... Dvodijelac, 5/6; 2,70, lagan ko perka. Nesto slicno ovom: http://www.balzer.de/products.php?pid=175&cid=2
A snjura je sledeca: http://www.balzer.de/products.php?pid=404&cid=3
I ja znam da su oni prije nekih 10-15 godina bili prva liga, ali kakvi su sada, to ne znam. Vidim samo da ne razvijaju bas puno opreme za musicarenje...
Pozdrav!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
glede toga da se prvenstveno ne bave proizvodnjom mušičarske opreme ne treba puno niti očekivati od svega toga ali za početak ili za silu/neko' vreme če sigurno služiti :) 
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Pecao sam nekoliko dana pre par godina na jedan Balzerov štap, #5-6, 2.70, mislim da je model Magna Blue. Stap je ok, ali samo za početak. Neke extra performanse nisam primetio. Ja lično mislim da kod štapova važi ono, kolko para toliko muzike.
 
Vrh Dno