Morava kod Jagodine

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Imam familiju i u Jagodini, i ako mi se desi da odem u Belu Crvu u Julu onda se moze desiti da obiđem i Jagodinu. Zanima me kakvi su tereni za mušičarenje tamo na Moravi. Koliko je dozvola? Šta mi savetujete ako odem tamo? Koje ribe mogu tamo da hvatam i slično...?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mnogo pitanja! Jednom recju Velika Morava i nije bas pogodna za musicarenje. Cesto je mutna. Ako budes imao srece da je bistra, onda je najbolje da lovis bucova i klena. Ako bude mutna javi se meni i ici cemo zajedno da musicarimo.
Uvek raspolozen- MIXMASTER!
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
166
Za pocetak probaj lov klena ispod Glogovackog mosta (izmedju Ribara i Glogovca), sa sprudova. Takodje usca manjih reka su odlicna za koncentracije sitnije ribe, pa time i bucova (usca Lugomira i Belice). Nesto dalje u Bagrdanskom tesnacu usce Osaonice je izvrsno mesto za klenove i bucova-nekad je moglo daleko da se gazi zbog plitke vode, ali sada ne znam, jer se reka menja.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
O...hvala za ponudu, bilo bi mi zadovolstvo.
Mozda se i sretnemo, mali je ovo svet...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
old hvala i tebi za savet...nadam se da cu imati priliku ove godine. vec sam se dogovorio sa mojima, ali videti ce mo. bas sada cekam da se stvrde lepak na mojoj kafenoj muhi :) i svrljam po forumu...
Inace moji u familiji su svi plovkarosi, dubinasi i slicno. ali ja ih polako obrađujem...pomusicarit cu ja njihm barem jednoga...;)
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
166
Sebastian,

Ja sam Jagodinac, tako da ako te interesuju neki specificniji detalji i informacije, od pastrmke do Morave, javi mi na PM...
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
ja sam jagodinac takodje,, mogu da kazem da je morava prelepa reka za musicarenje i ako nikad nije potpuno bistra najveca prozirnost joj je do 4ocm . da priznam na njoj nikad nisam lovio nista sem klena, tek sada se pripremam za ove druge barabe za koje sam siguran da mogu uspesno da se love ....... pa ako dolazite javite se....
 

nickollica

Junior member
Učlanjen(a)
04.05.2007.
Poruke
46
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
...e ljudi...ajd stvarno ako ste u elementu..neki vikend sad da se dogovorimo i da odemo...vi da pecate a ja da gledam i ucim...(dobro..ajd...i ja da bacim malo)...obecavam...bicu miran...:D

:hammer: :hammer: :whistle: :whistle:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
ја сам у елементу да у суботу напакостим мало буцовима заједно са деда мафкетом... па Николице ето прилике :)
 

nickollica

Junior member
Učlanjen(a)
04.05.2007.
Poruke
46
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
subota mi je radna...tako da bih mogao posle 3 da vas nadjem negde ako idete pre...
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Svasta moz se desi to je valjda ta kriza srednjih godina :-X
 
Vrh Dno