Moze li da posluzi?

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
hoce sigurno. ja sam ih tako hvatao prosle godine. navezi bambulu i strogo na voznju . baci iznad njih i pusti muvu da plovi brzinom toka .
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Trebao bi to da probam,obicno popodne izlaze na povrsinu mozda tad hoce da uzmu.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ako stoje ovako kao na mojoj fotografiji uhvatices vise komada samo moras da radis pametno da ih ne rasteras  :)

 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Stoje isto tako i ima ih bas dosta. Na sta treba da pazim da ih ne rasteram,mislite da im se prikradem ili da pazljivije zabacujem?
Evo jos jedne bambule mislim da je malo bolja od predhodnih.
 

Prilozi

  • IMG_6239.JPG
    IMG_6239.JPG
    46,7 KB · Pregleda: 255
  • IMG_6240.JPG
    IMG_6240.JPG
    49,5 KB · Pregleda: 256
  • IMG_6241.JPG
    IMG_6241.JPG
    48,5 KB · Pregleda: 258
  • IMG_6242.JPG
    IMG_6242.JPG
    56 KB · Pregleda: 278

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
jeste bolja muva od prethodne ali i dalje preveliko pero  :) izaberi jedno od onih pri vrhu skalpa , mada i ovako ce biti dobra za pecanje .pre lepljenja tela obavezno namazi udicu lepkom namotaj konac celom duzinom , opet namazi pa tek onda zalepi ...duze ce ti trajati muva
najvaznije je da te ribe ne primete . ako je moguce bacaj sa obale. muva mora lagano da padne jer nece da skacu na muvu kao klenovi i buckanje ih plasi . i posle ulovljene ribe obavezno pauza bar 10 minuta i duze da se primire i vrate na mesto. ako zuris provale te i nema pojma da ih uhvatis . isto vazi i za krupne klenove na povrsini  ;)
kakva je morava danas kod tebe? juce je ovde pocela naglo da opada i da se bistri
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Prosle godine u ovo vreme uveliko su se suncali na povrsini.Ove godine nema sunca,velika mutna voda katastrofa.
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Malopre me deda zamolio da mu uhvatim nekoliko riba za rucak,taman da isprobam bambulu.  :)
Klenovi je bas lepo napadaju,uhvatio sam oko 10 lepih klenova a 4 poneo kuci. Bambula je zakon. :tbumb:
Sastas video sam i bucove na povrsini ali ne mogu sa obale da im zabacim od drveca.
 

Prilozi

  • IMG_6244.JPG
    IMG_6244.JPG
    423,9 KB · Pregleda: 266
  • IMG_6245.JPG
    IMG_6245.JPG
    368,5 KB · Pregleda: 265

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bravo andrija :tbumb: bas lepi klenovi. verujem da ti je drago sto si ih uhvatio na svoju muvu , a meni je drago sto sam ti pomogao u tome  :)
ocekujem da uskoro okacis sliku nekog kapitalnog  :)
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
I ja se nadam Sastas.Vama puno hvala,vi ste najzasluzniji sto mi ovako lepo ide. :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
svaka cast na ulovima,za pocetak odlicni :tbumb:..mene nestrpljivo cekaju da dodjem,ovaj vikend sam na drini na mom omiljenom mestu imam sastanak sa klenovima da vidim da li su porasli od prosle godine...zanimljivo je a kod mene na drini evo vec koliko godina idem i nikog zivog video nisam da peca klenove kud ih ja pecam,ma niko ni ne varalicari,uglavnom se okrecu zivoj vodi i somovima....boze zdravlja bice slika...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
AndrijaRaketic je napisao(la):
I ja se nadam Sastas.Vama puno hvala,vi ste najzasluzniji sto mi ovako lepo ide. :D
ti si najzasluzniji . sve si sam odradio  :yeswink:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
AndrijaRaketic je napisao(la):
Malopre me deda zamolio da mu uhvatim nekoliko riba za rucak,taman da isprobam bambulu.  :)
Klenovi je bas lepo napadaju,uhvatio sam oko 10 lepih klenova a 4 poneo kuci. Bambula je zakon. :tbumb:
Sastas video sam i bucove na povrsini ali ne mogu sa obale da im zabacim od drveca.


SAD JE VREME SWITCH CAST DA UCIS :D
 
Vrh Dno