Mravi, mravi i mravi

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Ako pogledas u prodavnici ribolovacke opreme  u bl,  vidjeces da ima skoro podjednako  i zuti i crni i braon ,,, crni se lakse vidi  pa se vjerovatno cesce i koristi,,

Dosta  ljudi  koji love klenove na mrave koriste crne  i zbog vidjenja i zato sto postoje veliki crni mravi kraljice koji budu i na  udici desetci i to je bas za klena
i vise procentualno srecemo tamnije mrave nego ove zute  a meni su nekako ovi zuti  medasti dragi ,,,i zavisi od rijeke  na malim rijakama cesce crni mrav pada slucajno sa drveca a na vecim  rijekama se roje ovi vodeni zuti ,,, mozda lupam ali hajd znaj
 
A

Aleksandar993

Guest
Meni ovi tvoji mravi dzolix, deluju socnije od i jednog kog dam video do sada. Ali ribe su cudne :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
wvcuah.jpg
evo jos jedan  kreacija jednog austrijskog majstora
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Aleksandar993 je napisao(la):
Meni ovi tvoji mravi dzolix, deluju socnije od i jednog kog dam video do sada. Ali ribe su cudne :)

Sent from my HTC One using Tapatalk
  krila su medalion wing
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Meni ovaj žuti liči i na osicu.Mogao bi i nju da imitira!
Dzolix jel' ti ovo dvorište izlazi na Vrbas  :drool:
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Da  ovo je gradski park plaza s pogledom na vrbas , sa balkona gledam dali ista lovi i kad vidim izadjem i zabacim :)  Tu su  nekad bili nabolji tereni za lipljena  u gradu, Ima svega pastrmke lipljena mladice skobalja mrene  klena ,,  Osice su vecinom crne i dosta kao mravica imitira osice  nisam vidio malu zutu osicu ,, ima osa,,  ali crnih ima ,, mravi i ose  su  ista skupina,,
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Baki odradi samo dupe od plastike I nemoj uopste raditi taj drugi segment, dodaj cdc, glava konac  I to je to.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
I ili uradi vece dupe ili ga pomeri za nijansu napred prema okcetu
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Milanče je napisao(la):
Ove konačne mi se baš onako ne sviđaju  :doh:


Pa da budem iskren, ni meni se baš ne sviđaju. Ali ako ih ribe budu uzimale, jebe mi se što su ružne i što ću da pravim mrave od konca. Ovo bre za 3 minuta gotovo.
 
Vrh Dno