Mrena 2012

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
da popunimo malo ovu stranu... ;)
 

Prilozi

  • sdc14602e.jpg
    sdc14602e.jpg
    52,3 KB · Pregleda: 279

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
teska fizikalija :-X
 

Prilozi

  • img7048y.jpg
    img7048y.jpg
    307,7 KB · Pregleda: 298

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
bravo za ulove,kako vidim na slici ti ih to pecas sa dvorucnjakom...na kojoj ih daljini cepas i koristis li indikator??? na kojoj ih dubini trazis??? ma sve me interesuje////
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Hvala drugari....

Gegula ... da u pitanju je switch stap 11' , ali to i nije neki bas presudan faktor u musicarenju ove ribe u ovo doba godine, mada dosta olaksava posao u vodjenju nimfe, a bogami i izvlacenju ovih razjarenih lepotica, a i zabacivanje je uzivancija... Ne koristim indikator, ali koristim dodatno otezanje jer nimficu na 16. nema sanse da spustis na dno u brzaku dubine oko 1m... probao sam tonucim predvezima ali meni licno to se ne svidja... iskljucivo vodjenje poprecno na tok. ogromna kolicina nimfi u ovo doba godine jako sitnih, kod mene trenutno fazan je najproduktivniji...

i to je sve......
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Raspamecen sam onim sto vidim! Saleja, ako te ne mrzi napisi detaljnije malo o musicarenju mrene!  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
fantasticno, vidim tip vode na slici i sve mi je jasno + podatak o dubini, to je to, pravo mesto ;) svaka čast :tbumb:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Hvala drugari :tbumb:


Lacky nema tu jos puno toga... Najbitnije je da je lociras, spustis nimfu na dno... bolji je brzak no mirnija voda ....finese kako vodis nimfu ukapiraces na samom terenu... u svakom slucaju trudis se da sistem drzis tako da osecas vibracije u stapu kad otezanje udara, tad ces i osetiti udarac ribe i nema greske..

 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Hvala druze,
Napisi na koje nimfe si imao najvise uspeha, ako te ne mrzi!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Cek bre Laki neces valjda ponovo da musicaris? :D
Sta ti to treba u zivotu bre?
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Fazanov rep n16 u ovo doba godine tj cim se Morava izbistri.... dok je mutna gamarus pun flesa maslinasto zelenih nijansi...
 
Vrh Dno