Mrijest mladice u rijeci Banjici kod Ključa

massafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.03.2008.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Bistro svima!
Na sljedećoj adresi možete pogledati mrijest mladice koji je snimila ekipa "Misija-ribolov" iz Ključa:
http://www.youtube.com/massafly
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Dobro dosao na forum i nije sto po prirodi volim parenje ali snimak je extra naravno muzika nista manje.  :tbumb: i gde bre ovako nesto s mladicama da pustas sad nisi ziv. Znajuci vecinu, osecam im i planove
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ma planove o parenju  ;). Koji su tereni ovi sa videa i gde obitavas po vodama?
 

massafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.03.2008.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Rijeka Banjica se ulijeva u Sanu 10-tak km nizvodno od Kluča.Što se obitavanja tiče,prevelik je izbor rijeka u radijusu od 100-tinjak km....Sanica,Ribnik,Sana,Unac,Dabar,Pliva..... :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/czaYiA2X7BY[/flash]

Dobrodošao, massafly! Ovo su prelepi snimci.  :respect: Nadam se da ćeš nam pokloniti još koji snimak reka iz tvog kraja. Uživao sam gledajući mrest mladica.
Mrest lipljena?
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Divni snimci massafly!
Dobrodosao na musicarenje.org

Konacno nam se pridruzio neko i iz tih krajeva! Stvarno bih mnogo voleo da cujem ponesto o rekama na kojima pecas. Dabar me najvise zanima.
Poz!
 

massafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.03.2008.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Hvala Lazza,naravno da će biti još snimaka i izvještaja sa ovdašnjih rijeka.
Evo jedne fotke sa Sanice kuda se spremam danas ići :)
 
Z

Zakula

Guest
DObrodoshao na forum massafly!Izuzetno lep snimak,s velikim uzivanjem sam ga odgledao...

Reka Dabar??Mudar ovaj Lazza...
 

massafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.03.2008.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Jutros ja i prijatelj Ado krenušmo od Dabra preko Sanice, pa uz Sanu do Ribnika.
Sve rijeke nabrijane, divota ih gledat! U Ribniku nikog u vodi,tek pokoji domaći s obale frljata nimfu....dok na obali ,kod Irene ,sjedi se,pije pivce i pomno prati površina vode.Iz Ribnika niz Sanu stigošmo do Banjice,a od mladice ni traga,valjda obavila ono....svoje.Tu se rastanemo ja i Ado,on uzvodu Ključu a ja nizvodu preko Sokolova i Kozice Sanskome Mostu. Bistro drugari...
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Vec vidim ko ce da bude vodic kada budemo dosli sredinom maja na Ribnik  ;). Mislim na okolinu Ribnika  :bye:
 

massafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.03.2008.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
No problem Đole.
Posjeti malo sljedeću adresu:
http://www.misija-ribolov.com.ba/
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Jedn azamerka odmah. Nije onakav smestaj za nas  :D. Sala. Zanimljiva je cena dnevne dozvole od 20 e koja vazi za oba revira Sana i Sanica. Sta ti ostaje sad nego da se raspucas sa slikama i iskustvima u tim krajevima. Bistro
 
Vrh Dno