mrtav 'ladan

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
mrtvo ladno samo jos da napisem da sam u zivotu video mnogo razlicith naravi ali jedna je zajednicka osobina narocito kod zena (neka mi oproste ali je tako, cast izuzetcima) da kada dignu nos, zalupe vratima i kazu ja sada odoh! Ali one vecinom istraju u svojoj nameri a najgore su one koje odu pa se vrate

Neki su napustili sajt ali vojska ne stoji zbog jednoga, nije sajt propao ni kada je Mix bio digao nos i otisao  :lol: nece ni sada, ali da ce izgubiti na raznolikosti misljenja to sigurno hoce
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ljudi, umete li vi da pisete nesto o musicarenju? Mix, pa Mix!?!?
Ugly, postujem te i ocekujem od tebe da mi uzvratis. Molim te, bar ti pisi nesto u threadovima koji su vezani za musicarenje. Kraj iz koga dolazis je veoma interesantan za sve vidove musicarenja. Ako jos nisi upoznao sve vrste i tehnike, opisi nam barem mesta, posalji slike...
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
koja je poenta ove teme na sajtu musicarske organizacije?
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
ovo je mesto gde se musicari rasterecuju i odrzavaju mentalnu higijenu nije u odjeljku o pravljenju muha, materijalima mestima literaturi tu je gde treba da bude, tj u spanskoj muisici jel jos nesto nejasno?
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
i jos da dodam ovo nije bio sajt musicarske organizacije nego javni sajt koji pripada svima i gde bi svi trebali ravnopravno da ucestvuju, mozda sam propustio preregistraciju namene vlasnistva ili slican momenat?
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
ne prezirem nikoga i ne ponizavam samo zelim da citam ono sto znam i ne znam, hvala svima na ucescu u svim temama, ali muka je vise mnogima da slusaju favorizovanje jednog nacina pristupa ili shvatanja, pa ako neko peca samo pajke neka to radi drugi lipljene treci klenove neko sve vrste, ali to je njegovo opredelenje i nacin da uziva u prirodi, ja licno imam srecu da u uskom krugu imam sve moguce terene, bosanske rijeke sa pastrmkama mladicama lipljenima, stare tokove rijeka i bare sa stukama i ostalim barskim vrstama, pa sta mi jos treba? voleo bih da svi to imate nadohvat rodnog mesta kao ja, ali ne uzimam za pravo da osudjujem Vas koji to nemate, koristite to sto imate i uzivajte u prirodi jer kako ide nase generacije koje dolaze imace male sanse da osete bar delic ovoga sto mi nesvesno unistavamo
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Znam,Ugly, za sta sluzi ovaj odeljak. Zajebancija. Pa hajde da se malo zezamo i salimo!
Ali kako ja da se salim, kada su mi se desetorica diletanata nakacila na vrat i samo seru neistine: Mix nema pojma, Mix krade ideje, Mix trpa ribe u torbu, Mix lovi sitne ribe... a kad ja pocnem tako da se "salim" istinama, onda se pojave jos desetorica, pa pocnu: "Ala je nekulturan!, "juznjak!, Srpski mentalitet!, Treba to jos malo bombardovati!..."
He he he, zaista smesno!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
ironija je sto bi narod rekao "u svakoj sali pola istine"
ima tu i smesnih i zalosnih sala i istina po celom sajtu
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
UGLY ajde oladi malo, ja ne znam sta je ovo, ajde svako da napravi svoj sajt pa da se svi pitamo ciji je bolji!
ja sam na strani mixa, jer sam mnogo naucio od njega i od Luckija, oni su me uveli u ovaj svet i mislim da su u pravu, zaboravljate na jednu stvar svi koji stajete ne stranu sumadinca, pre svega ovde treba da ima mnooogo kvalitetnih textova koje samo mix pise . . .
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
pa ti se onda udaj za mix-a ako biras strane ja ne vidim ni ovu ni onu stranu, a ni ne navodim u svojim postovima ni mixa ni sumadinca ni simpsona ni babu ni dedu samo se sujetni nadju prozvanima i uvredjenima, pitam se zasto ako su pravedni i iskreni bez predrasuda? Uostalom nemam nameru da se pravdam nekome ko nema svoj stav i shvatanje

"oladi malo" to ulicni zargon?
 
Vrh Dno