muhom na soma

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
to je stvarno cirkus! neki jedva čekaju da pronađu neki izgovor da bi mogli legalno da rade SRANJE. Na nekim vodama somovi jesu problem na nekim nisu. Često iza svih tih priča stoje neki skriveni interesi pojedinaca.

Polako se bliži termin kada ču polako da se pripremim na moj drugi okršaj sa jednim našim velikanom. Ako i ove godine bude obilazio neka mesta srest če mo se pa onda ako dođe do okršaja svašta može da bude....on, belly boat i ja  :smoke: tu može do svačega da dođe. Znam samo da je velik oko 2m. Koliko je težak zapravo ne znam ali nadam se da ču ja da ga izmerim  ::)

Neki ribari su navodno sekli strunu jer je borba trajala pre dugo...jedan švabo prošle godine valda ga jeimao 6h na štapu  :blush: :-[ ??? dal' je to istina ili samo neki ribarski trač to ne znam... uglavnom, nadam se da ču ove sezone imati priliku da ga opet zakačim pa kako god da bilo.

Ovog kolegu češ sigurno da upoznaš kada dođeš tu. Odličan mušičar i dobar prijatelj. Često lovimo zajedno. Duuug niz godina je mušičario najviše salmonide dok se nismo sprijateljili i ja ga zarazio sa ovim mušičarenjem kojekakvih šarana, somova, štuka, smuđeva itd.  :D
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Sebo brate pa zar to da uradiš prijatelju mušičaru, pravog "salmo flyfishera" da zaraziš barskim mušičarenjem, pa to stvarno nije u redu  :doh: Kako si mogao da spavaš posle tod zlodjela?  :hammer:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Seb će po svojo prilici morati da počne da studira snimke surfovanja i skijanja na vodi... :)
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
strashni je napisao(la):
Seb će po svojo prilici morati da počne da studira snimke surfovanja i skijanja na vodi... :)

jer kad bude bocnuo tog somića ima da glisira dobrih par sati po Bledu
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Gogo, "kako sam mogao da spavam?!?"....lepo i spokojno  :hammer: :smoke:  ;)

@Strashni, počeo sam da razmišljam i o onom jastuku za spasavanje...košta 99€ ali to je đaba ako razmislš da ti to može spasiti glavu ...ali đaba kada sam ja spor sa tim "razmišljanjem" pre ču ja da ubodem tu alu nego što pazarim to jastuče... tešim se da beli ima dve komore pa ako jedna pusti druga ima da drži... zlo se uvek desi kada ga najmanje trebaš...npr. negde u dubokim vodama zakačiš dvometarsku ribu i onda se neki peh desi da počne nešto da pušta ili slično.... no, malo mora biti i adrenalina...no pain no gain  :D ako bi to snimio mogao bi poslati na "extreme fisihng"  :hammer:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Eh, i ja da se upišem... na belog wolly buggera ;)
 

Prilozi

  • som.jpg
    som.jpg
    253,5 KB · Pregleda: 344

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ma umotao mi se predvez 0.12 oko repa pa ga zasekao u borbi...
 
Vrh Dno