mušičar vs varaličar

Zeko

Junior member
Učlanjen(a)
08.02.2009.
Poruke
37
Broj reagovanja
0
Ukoliko bi se našli na istoj vodi u isto vreme ko ima veće šanse za boljim ulovom. Da li mogu zajedno da idu i češljaju teren ili je bolje da se raziđu zbog uznemiravanja ribe.
Ovo pitam zato što na vodu idem uglavnom sa dva ortaka koji varaličare ( i ja sam sa njima dosad ) , ali od ove sezone ću da mašem.
Ima li uopšte nekog pravila ko bolje prolazi ?
Svoja iskustva o duelu sa njima ću da prenesem kasnije jer njima sezona počinje od aprila-maja.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Ovo nisam ja.Odričem se svake premise o varaličarenju.Neko koristi moje ime,želeći da me oblati.Ja sam prestao da varaličarim,majke mi... :p
 

Zeko

Junior member
Učlanjen(a)
08.02.2009.
Poruke
37
Broj reagovanja
0
rabbit je napisao(la):
Ovo nisam ja.Odričem se svake premise o varaličarenju.Neko koristi moje ime,želeći da me oblati.Ja sam prestao da varaličarim,majke mi... :p

Nisi ti nego sam ja. Ne razumem čemu tolika frka? Što te blatim , ne kapiram?
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
Zeko je napisao(la):
rabbit je napisao(la):
Ovo nisam ja.Odričem se svake premise o varaličarenju.Neko koristi moje ime,želeći da me oblati.Ja sam prestao da varaličarim,majke mi... :p

Nisi ti nego sam ja. Ne razumem čemu tolika frka? Što te blatim , ne kapiram?
dva zeca :hammer: :hammer: :hammer:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Zeko je napisao(la):
rabbit je napisao(la):
Ovo nisam ja.Odričem se svake premise o varaličarenju.Neko koristi moje ime,želeći da me oblati.Ja sam prestao da varaličarim,majke mi... :p

Nisi ti nego sam ja. Ne razumem čemu tolika frka? Što te blatim , ne kapiram?

Zekane,ime moje,samo opušteno.Šala.Nekad sam dane provodio varaličareći sve živo što se moglo uvatiti po ovoj ravnoj Vojvodini,pa se sad osjećam ko oni što prestadoše da puše.Vuče me ,jbg,kad neko priča,al se ne dam. 8)
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Zeko evo ti odgovor  :D :

Dan kada sam varaličarima skinuo osmjeh s lica

http://www.musicarenje.org/index.php?topic=2189.0

Naravno da ovo nije pravilo ali ...
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
:D :D :D :D Rabbit, Zeki sam odgovarao, znam da ti znaš  :D :D  :D al ti izgleda neznaš kako se zoveš ti si Rabbit a on je Zeko  :hammer:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
PA ono jes...A ti kad sljedeći put budeš dolazio,kaži uredniku da me zove,pa idemo na plodove mora...panonskog,naravno
 

Zeko

Junior member
Učlanjen(a)
08.02.2009.
Poruke
37
Broj reagovanja
0
Gogo svaka čast za situaciju. Mora malo da bude rivalstva na vodi , to daje draž. Svaka čast! :tbumb:

rabbit ne znam što si tako striktno batalio varaličarenje , ne znam šta je tu loše.
Ja se na primer plovkarenja na Drini skoro neću odreći. Mada razmišljam o nekim kombinacijama kako bih nešto slično radio sa mušičarskim priborom . Možda se i predomislim.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Pureblood... :tbumb:

Ne mogu na sve strane.Ili ili.Ne mogu biti u svemu uspješan.A volim da znam šta radim i da se tome posvetim.A varaličario sam na svim vrstama voda,skoro sve vrste grabljivica.Dosadilo.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ja bezim od varalicara kao djavo od krsta, to je kada jurim klena a za ostale ribe ne znam. U svakom slucaju kad prodjem nekim delom reke a ne mogu da zakacim pristojnog klena to znaci da je tu pre nekih max 10 min prosao neki varalicar ili vaserkuglas. Narvno nije taj varalicar navato klenove vec ih je preplasio na neki vremenski period. Dakle, na suprotnu stranu od drugara.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
rabbit je napisao(la):
Pureblood... :tbumb:

Ne mogu na sve strane.Ili ili.Ne mogu biti u svemu uspješan.A volim da znam šta radim i da se tome posvetim.A varaličario sam na svim vrstama voda,skoro sve vrste grabljivica.Dosadilo.

Evo ti (+) i ja sam batalio sve osim FF
 
Vrh Dno