Musicarenje 2017 krenulo uz ....

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Ajmo ovako , jedna sezona kisovita potopljen moj grad  :(  , Drina nabujala strasno  :eek:, odroni mutna voda itd :mad: .. ja reko ode  2014  :bye:nece vise biti tako strano ....dodje 2015 opet nista posebno-  Drina ogromna samo nedeljom moglo nesto  :doh:.. jebem ti vodostaj  :mad:.. a onda dodje i ova 2017 ja se spremio kao sve ove godine unazad ..sad cu ja razbiti  :tbumb:... ono prc malo ...sneg na debelom brdu ko ce da skija nije problem  :D , inace proslog vikenda na Gradcu nista skoro aktivnost slaba, Sneg na Tari i  u Crnoj Gori tako da    Lim i Tara malo pricekace  :yeswink:...malo vise hh  :yeswink: :yeswink:... jebem ti musicarenje kad cemo mi uzivati ko ljudi vec jednom... :drool:...eto tako ....
 

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Kod mene godinama unazad do sredine juna nista.Timok je postao govance od reku,zamuti ga i manja kisica a ni riba vise nije kao nekad,pocela da zeza hehe.Zato sam poceo da pravim varke pa se zanimam malko na spin.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Znalo se da ce April biti nestabilan ali se sneg nije očekivao. Ima nade za ovu sezonu prava igra tek počinje... ;-)
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Jos je rano za takve ocene... I ja cekam lepo vreme da izadjem malo na vodu ali jbg...
Gledajmo ovo sa pozitivne strane. Vodostaj pre ovog loseg vremena je bio izuzetno nisak za ovo doba godine.
Ovaj sneg je odlican za vodostaj u narednom periodu, samo neka pada, bice vremena za pecanje...
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Meni ostaje  tajna loše vreme  i to strogo vikendom evo skoro treća g.. Nedelj i evo kiše,to je klasika već , a sutra evo porasta temp.

koja će rasti tokom radnih dana do 25+. Naravno, za vikend koji čekam kao  zebo Sunce, naoblačenje  :mad:.

Ostaje samo da se radnim danom ugrabi Bogu hvala duži dan i posle posla ode, ako ne zahrčem  :-X.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Moja nesreća je što u mom slivu puno ima HE a zadnjih godina konstatno nešto kopaju i rove.Za mušičarenje nema ništa gore kada se pokrene talog sa dna!Ovih dana sam bacao varalicu na svakom zabačaju skidao sam lišće i smeće sa trokuka.Čekam da se ovd enamjeste za muvu ali uskoro teško da će biti izgledano.
Temperatura,vlaga i rojenje su u normalanim tokovima.Sve je to đžaba kada je voda neprozirna i nosi milion čuda  :'(
Ove godine bi trebali završiti rekonstrukciju puta Mali zvornik-Bajina Bašta,kao i most Ljubovija-Bratunac.Ta dva poduhvata krv su mi popila!
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Eto spremim se jutros tj sinoć da odem do vode kad ono pljusti samo tako,  sedim pijem kafu gledam kutije sa muvama,  kamenjarka, majska, tular,  Adams,  sta bi radilo,  kako bi sad skočila onako odjednom i proradi adrenalin,  izmami osmeh zar ne,  e pa nema ni danas  mastam ja, sedim i mastam sutra cu,  dete trci oko stola uziva tata je tu da se igra...  Hhh ali ja bi malo na vodu...  Od nervoze tako ja napravio 50 muva i opet gledam napolju vetar jak...  1 Maj evo ga..  Vodostaj blesav Crnica mutna samo tako... Ja i dalje cekam :)  Zeno moze kafa ☕  cekam ja Jun hahahsh
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Ih sto ja ne mogu od nervoze da napravim 50 musica. Ja ako sastavim 5 ja sam na konju
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
Zavisi od muve, ja za sat vezujem 10 ako pedantnije vezujem ,izmedju 12 i 15 ako ne palamudim . .  :D
A što se pecanja tiče imam nekoliko izlazaka nedeljno . . :whistle:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Poslednji put sam vezao 3 bube. Pre toga se ne sećam šta sam vezivao....
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Ja lično imam svoje favorite kao i svi mi ovde..  tako da godinama ih pravim, to je sablon neki ali uzivam u tome i ako sam hiperaktivan smiruje me, vezao 5 ili 15 isto mi je :) samo da radi...  a desava se da kad radi bas tu pokidam  nekoliko komada ostale od hvatanja sve mokre pa uvek jos neka mi fali :) pa rekoh ove god imacu ih dosta eto zasto vezem malo vise,  uzme kum,  daj ovome bas ta radi i tako svima odu musice zar ne....  :)
 
Vrh Dno