Musicarenje lipljena zimi novembar-decembar

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
vrana je napisao(la):
Ovo uopšte nije tačno, ništa dodvao nisam mimo onog što sam naveo

Stasha, rekao si da duplo porebravaš, ali ne da bi ojačao muvu. Iz toga zaključujem da porebravaš radi bolje imitacije pa bih voleo da kad navežeš tako nešto, postaviš sliku. Hvala unapred  :tbumb:
Fotka nije bas nesto jbga mrzi me cickat je. Na #12 je
 

Prilozi

  • image-0-02-05-e78edc221f6666579808c6d873536075427f0e8786a0fd163b7c6b9b3e89f53d-V.jpg
    image-0-02-05-e78edc221f6666579808c6d873536075427f0e8786a0fd163b7c6b9b3e89f53d-V.jpg
    225,7 KB · Pregleda: 211

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
vrana je napisao(la):
Ovo uopšte nije tačno, ništa dodvao nisam mimo onog što sam naveo

Stasha, rekao si da duplo porebravaš, ali ne da bi ojačao muvu. Iz toga zaključujem da porebravaš radi bolje imitacije pa bih voleo da kad navežeš tako nešto, postaviš sliku. Hvala unapred  :tbumb:

Nisi dodavao ali si mazao guscijom mascu patka.
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Ljudi potencirate rebra u detalje, dal se vise dal manje vide....a koristimo imitacije koje imaju gvozdje koje muvi viri iz dupeta... Pa ne pecamo fakultetski obrazovana bica vec ribe sa malim mozgom, prilicno jednostavnim. "Daj da se najedem i da me nista ne pojede....i jednom godisnje sex i ja srecna" takva bica pecamo....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Ljetos na Ribnik doputovale neke cikice,pecale 2 dana bez udarca i zakljucile da u Ribniku nema ribe  :doh:....i otisli bi kuci s tim uvjerenjem da im nisu objasnili da to nece ici sa 0.20 tipetom....
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
maric je napisao(la):
Ili je imitacija Muzijaka imago BWO.
gorski patak je krupna muha vjerovatno je Ecdyonurus venosus ,, bwo je sitna muha  ,, ovo je gorski patak ili veliki braon spiner ili veliki red spiner [
a9wax0.jpg
][/img]
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
dzolix je napisao(la):
gorski patak je krupna muha vjerovatno je Ecdyonurus venosus ,, bwo je sitna muha  ,, ovo je gorski patak ili veliki braon spiner ili veliki red spiner [
a9wax0.jpg
][/img]
Tacno,tijelo je braon,porebranje krem i bordo
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.401
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
stasha je napisao(la):
Fotka nije bas nesto jbga mrzi me cickat je. Na #12 je
Hvala, Stasha  :tbumb:

maric je napisao(la):
Nisi dodavao ali si mazao guscijom mascu patka.
  :doh:

oholi je napisao(la):
Ljudi potencirate rebra u detalje, dal se vise dal manje vide....a koristimo imitacije koje imaju gvozdje koje muvi viri iz dupeta... Pa ne pecamo fakultetski obrazovana bica vec ribe sa malim mozgom, prilicno jednostavnim. "Daj da se najedem i da me nista ne pojede....i jednom godisnje sex i ja srecna" takva bica pecamo....

Istina. Opet, ima situacija kad je ekstremno izbirljiva. Kad mogu/imam živaca i vremena, detaljišem koliko umem u nadi da mooooožda to detaljisanje napravi razliku  :)
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Zaboravih napomenuti da radi nekad u junu... :bye:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
@stasha jbga ne pricam o tome. Pricam o dobroj prezentaciji i prosecnoj i cak ispodprosecnoj muvi. Jbga ne moze tako ja 020 ni za strimer ne koristim...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
@stasha jbga ne pricam o tome. Pricam o dobroj prezentaciji i prosecnoj i cak ispodprosecnoj muvi. Jbga ne moze tako ja 020 ni za strimer ne koristim...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Auhh  :doh:
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
stasha je napisao(la):
Ljetos na Ribnik doputovale neke cikice,pecale 2 dana bez udarca i zakljucile da u Ribniku nema ribe  :doh:....i otisli bi kuci s tim uvjerenjem da im nisu objasnili da to nece ici sa 0.20 tipetom....
  Kod njemaca kad se  na sajtovima spominje Ribnik vecinom se spominju velike potocare  i kao sto kad bi ja  iso u Mongoliju iso na tajmena a ne na lenoka  tako je i turistima u interesu da uhvate kapitalnu potocaru ili mladicu,, Jedna slika sa Ribnika, kapitalna potocara uhvacena  na strimera,, podvez krajnji do muhe je  040mm  e sad dali su oni isli na potocaru ili na lipljena to je nesto drugo  [
dwwhhv.jpg
][/img]
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Uhvatili su i Spanci jednu veliku kod Komune oko 90 cm mislim. Ado je vec legenda. Ja sam imao na stapu ribu koja je samo produzila ka povodnom korenju nije bilo sanse da silujem sa tipetom 0,10. Samo sam drzao stap, i ispratio rukom u zeljenom pravcu koji je zacrtala i i uzivao u sili koju je pokazala, milina ;)
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Ljudi pazljivo procitajte sta sam napisao i vezano za koji komentar!!
 
Vrh Dno