Mušičarenje na DVD-ju i TV-u

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Na RTS-u redovno prikazuju mušičarenje na svim mogućim rekama i jezerima bivše Jugoslavije, Evrope, Amerike i Azije. Snimate li vi to? Ja retko gledam ove interesantne reportaže, a voleo bih da pogledam snimke. Tu nema nikakve piraterije. Snimanje TV programa nije zabranjeno. Evo ja sam malopre snimio jednu emisiju sa našim prijateljem Banetom u glavnoj ulozi. Mongolski lipljeni, (k)lenoci i tajmeni. Super! MPEG2, spreman za narezivanje na DVD!
Treba snimati ove emisije. Ja imam dobar TV tuner i uvek me pozovite kad ima nešto o mušičarenju na televiziji.
 

Prilozi

  • Snimljen je Bane na DVD.jpg
    Snimljen je Bane na DVD.jpg
    10,8 KB · Pregleda: 210

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ahhhhh....pa baš sam hteo to da gledam...grrrrrrrrrrr!!! Baš mi danas stric od žene rekao kako to danas ima na RTS-u, a ja seo nešto da pišem na računačlniku i evo tek sada sam završio. Pogledah malo na sajt i gle ti o tome i preleti me misao kako sam promašio to....eh, potpuno sam zaboravio. To je bila neka repriza od jučer, on je to gledao i govorio o ogromnim lipljanima i ostalom ali eto zaboravih. Uh kako mi žao.
Ja imam isto tv tuner, ali nije baš neki veliki kvalitet. Zapravo sve radi ok, samo kada snimam nešto nemogu snimiti zvuk.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Mixmastere malko si se zajebao, nije piraterija to sto si uradio nego je ono sto ces tek da uradis ili si uradio....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sumaher izmisljas, ne postoji zakon koji zabranjuje umnozavanje materijala prikazanog na javnom TV servisu, pogotovo sto ne postoji upozorenje!
Samo moze da bude zabranjena preprodaja ali po drugom osnovu koja zadire u poresku politiku. To bi bilo krivicno delo bavljenja nedozvoljenom trgovinom.
 

misha

Junior member
Učlanjen(a)
03.01.2006.
Poruke
51
Broj reagovanja
0
Ako nepostoji zakon koji zabranjuje, bilo bi lepo da Mix to postavi na sajt kako bi bilo dostupno svima onima koji nisu gledali.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Ja sam pre 4-5 godina,snimao sa RTS-a Memedoviceve emisije,mislim da je bila reka Soca u pitanju,takodje i nekog slovenackog musicara,koji je vezivao nekog gamarusa sa u istoj toj emisiji,takodje imam i snimak (samo je na VHS-u i ne znam gde mi je),gde Lidija Omerzu vezuje popularnu suvu muvu na vel.12 za pastrmku..
 

HITNA

Senior member
Učlanjen(a)
04.12.2005.
Poruke
166
Broj reagovanja
0
Ja sam sa feancuskog kanala chasse & peche i season i španolskog kanala caza & pesca uspio snimiti na hdd oko 50-tak giga materijala o mušičarenju .
većinom sam snimao kako prave razne mušice pa sam to poslje convertirao u dvd format i spržio na cd i dobio sam kolekciju od nekih 90-tak cd (na svaki cd je snimnjena po jedna muha )
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Treba snimati i razmenjivati snimke. Ako je zabranjeno snimati, čemu onda služe uređaji za snimanje TV programa? Sponzori emisija ionako priželjkuju što veću gledanost. Em gledaoci gledaju, em mušičari prže DVD-je.Ako nekome to smeta, neka se žali proizvođačima TV tunera i DVD Writera i onome ko izmisli video kompresiju i audio kompresiju, a naposletku i proizvođačima kompjutera!
 

HITNA

Senior member
Učlanjen(a)
04.12.2005.
Poruke
166
Broj reagovanja
0
evo link za skinuti divx

http://www.mouche-fr.com/video-peche-mouche/liste.php
 

kenosha

Newbie
Učlanjen(a)
01.09.2006.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
ako si dobio na poklon kazi im nek ti sledeci put daju kes
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ako ne znas cemu sluzi posalji meni napred kao poklon :lol: :hammer: :hammer:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Flydoc, daj to ovamo. Ja znam za sta to sluzi. Za gledanje. Oduzicemo se.
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Piraterija je zakonom zabranjena i kaznjiva.... :hammer:

Posto Saltu to netreba (jos uvek nije babuskar), film je kod mene... :lol:
 
Vrh Dno