Mušičarenje....od istine do zablude!!!!

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Dugo već razmišljam o naslovu teme, o ovom pisanju, i mom ovom trenutnom aktiviranju na Forumu..uuuuuuuuhh.
teško mi je, mnogo se vode zamutilo, mnogi su se ljudi u medjuvremenu ( u ovih proteklih 10 godina ) promenili, na gore u svakom slučaju.
Mnogi nasmejani likovi, vedri i  iskreni, bili su takvi samo na prvu loptu..danas, oni su nešto sasvim drugo..
Mnogi dobri ljudi su otišli sa Foruma ili prosto samo ćute..Ponekad se nešto samo pročita, mada isuviše malo toga ima da se pročita  ili su već sve teme dovoljno ispoštene.
Mada uvek postoji solucija  i da smo možda  dosadili jedni drugima, smorili jedni druge..
Malo malo pa se pojavi nova/stara tema..."Početnik sam...pribor, prve mušice itd"!!! A sve to već postoji, stotine postova već do u najsitnijih detalja je obrađeno u deceniji iza nas.
Kud ne zapisujem misli...sad sa posla, grrrrrrrrrrr, kidaju me telefoni i nervozna gerijatrija!!!! :doh: :doh:
Al ajd ovako, da probam da se preformulišem...Mnogo je vode proteklo Dunavom i Savom, a i tek će, ma i svim ostalim znanim i ne zannim rekama naše mladosti, naših uspomena, reka na kojima smo pecali, pecamo ili ćemo pecati..Ali mjedna stvar se nikada neće promeniti!!!!!!!!!
"ON!!!!!!!!"
Hmmmmmmmmmmmm...drug član!!!! Siva eminencija, momak iz tame, zlo koje je ugledalo svetlost velegrada, i eto šta se desilo, šta se iznjedrilo!!!!!???
Ko je kriv za to!!!!?????
Miiiiii!!!!!! i niko drugi, Mi smo ga stvorili, Mi ga odhranili, Mi ga prvim koracima naučili, a ovako nam vraća!!!!????
Postaviću Vam samo jedno pitanje, svima Vama...odgovor želim večeras do 22h"!!!!
Pa ko sme na megdan, Ja sam spreman....dobrog ata ću uzjahati, topuz i sablju opasati dok  srce junačko kuca u mojim grudima :mad:
Spreman sam za žrtvu ako zatreba...sve za istinu!!!!! I život svoj dati, moram saznati "istinu"!!!!

"Ko je Edi Ramizi???????"

https://www.youtube.com/watch?v=BOBOo4gVJaA

Pažljivo sve odgledajte do kraja, razmislite da ako se zovete Perica,  odete do policije i prijavite......u protivnom, ne odgovaram za štetu i posledice do kojim može nastati u burnom nastupajućem periodu!!!!!


p.s. Kod kuće ne spavam već desetak dana, primetio sam sumnjive automobile koji uz glasnu viku prolaze  svakodnevno ulicom, lako ćete ih prepoznati...https://www.youtube.com/watch?v=6Uw3SZiy5eo
pazite se, zlo nikad ne spava!!!!! Bojim se za svoju porodicu..


 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
PROTA71 je napisao(la):
Dugo već razmišljam o naslovu teme, o ovom pisanju, i mom ovom trenutnom aktiviranju na Forumu..uuuuuuuuhh.
teško mi je, mnogo se vode zamutilo, mnogi su se ljudi u medjuvremenu ( u ovih proteklih 10 godina ) promenili, na gore u svakom slučaju.
Mnogi nasmejani likovi, vedri i  iskreni, bili su takvi samo na prvu loptu..danas, oni su nešto sasvim drugo..
Mnogi dobri ljudi su otišli sa Foruma ili prosto samo ćute..Ponekad se nešto samo pročita, mada isuviše malo toga ima da se pročita  ili su već sve teme dovoljno ispoštene.
Mada uvek postoji solucija  i da smo možda  dosadili jedni drugima, smorili jedni druge..
Malo malo pa se pojavi nova/stara tema..."Početnik sam...pribor, prve mušice itd"!!! A sve to već postoji, stotine postova već do u najsitnijih detalja je obrađeno u deceniji iza nas.
Kud ne zapisujem misli...sad sa posla, grrrrrrrrrrr, kidaju me telefoni i nervozna gerijatrija!!!! :doh: :doh:
Al ajd ovako, da probam da se preformulišem...Mnogo je vode proteklo Dunavom i Savom, a i tek će, ma i svim ostalim znanim i ne zannim rekama naše mladosti, naših uspomena, reka na kojima smo pecali, pecamo ili ćemo pecati..Ali mjedna stvar se nikada neće promeniti!!!!!!!!!
"ON!!!!!!!!"
Hmmmmmmmmmmmm...drug član!!!! Siva eminencija, momak iz tame, zlo koje je ugledalo svetlost velegrada, i eto šta se desilo, šta se iznjedrilo!!!!!???
Ko je kriv za to!!!!?????
Miiiiii!!!!!! i niko drugi, Mi smo ga stvorili, Mi ga odhranili, Mi ga prvim koracima naučili, a ovako nam vraća!!!!????
Postaviću Vam samo jedno pitanje, svima Vama...odgovor želim večeras do 22h"!!!!
Pa ko sme na megdan, Ja sam spreman....dobrog ata ću uzjahati, topuz i sablju opasati dok  srce junačko kuca u mojim grudima :mad:
Spreman sam za žrtvu ako zatreba...sve za istinu!!!!! I život svoj dati, moram saznati "istinu"!!!!

"Ko je Edi Ramizi???????"

https://www.youtube.com/watch?v=BOBOo4gVJaA

Pažljivo sve odgledajte do kraja, razmislite da ako se zovete Perica,  odete do policije i prijavite......u protivnom, ne odgovaram za štetu i posledice do kojim može nastati u burnom nastupajućem periodu!!!!!


p.s. Kod kuće ne spavam već desetak dana, primetio sam sumnjive automobile koji uz glasnu viku prolaze  svakodnevno ulicom, lako ćete ih prepoznati...https://www.youtube.com/watch?v=6Uw3SZiy5eo
pazite se, zlo nikad ne spava!!!!! Bojim se za svoju porodicu..
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.291
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Xaxxaxax stari si ti rasljar znao sam da gledas Latinoamericke serije ;) izlet u 7 umetnost. U sustini dobro zezanje na snimanju i ekipa, ne govoreci to da sam od te love otpalio na more ;) kasnije me vrbovali za neku seriju od 160 epizoda ali jbg nisam mogao zbog posla jer je snimanje trebalo da traje godinu dana jbg. Inace ova epizoda je epizoda sa najvise repriza na tv-u pa ti vidi. Imam jos jedan snimak sa plavusom I crnkom ali to su rani radovi iz mladosti, ali tebi cu dati da odgledas posto si stari voajer axaxaxaxaxax
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.291
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Ajte ljudi javite se propasce fora Proti jbt. PEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Mislio sam malo da dremnem pred posao ali me ovo skroz razbudilo xaxaxaxa
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Ajte ljudi javite se propasce fora Proti jbt. PEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Pera je otišao po savetu prijatelja do policije....pa ti sad vidi šta ćeš, al razmisli malo o semenkama, suncokretu i jabukama  :bleh: :bleh:
Ma nosićeš dres Ja ti kažem  :hammer: :hammer: :hammer:
Morah u ovo hladno jutro malo da razveselim, razgalim radni narod, htedoh i mnoooooooogo dužu uvertiru al mi se baš nije dalo danas.
Razmišljam i o anketi........o promeni NIK-a..aj to što si zver za Gradačke lipljene, kralj...mora nik da se doradi  :nowink: :yeswink: :bleh:

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.291
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Xaxxaxaxaxaxax pa kad ti nisi prase kupio i obukao Partizanov dres onda jbg nije fora ja da setam FMP-ov axaxaxax
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Kad sam video snimak odmah mi prodje kroz glavu slika kralja gradackih lipljena i ako Marica nikada nisam sreo i upoznao... :D :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.291
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Kobra kako si to izveo druze axaxaxax da napravimo film od toga xaxaaxax.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
https://www.youtube.com/watch?v=pDKV78xtJF4

:hammer: :hammer: :hammer:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
Brate mili... Umalo sam umro.  :lol: :hammer:

Ti si ricMa apsolutni show !!!  :lol:

Je li... A Karamela te nije kontaktirao?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
930
Broj reagovanja
89
Edi,meni je prijateljstvo iznad svega  :hammer:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
neba je napisao(la):
Edi,meni je prijateljstvo iznad svega  :hammer:


Zipa sad na pecanju sa Gradačkim kraljem.....a vamo šeta po Drini, aaaaaaaaaaaahaaa, sve u Simmsu :hammer: :hammer: :hammer:
Ako mu propadne poooso, uvek ima alternativa ... :yeswink: :yeswink: :yeswink:
 

Prilozi

  • MV5BMTcxNTk2NTA3NF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDkwMDM0MjE@._V1_.jpg
    MV5BMTcxNTk2NTA3NF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDkwMDM0MjE@._V1_.jpg
    28,4 KB · Pregleda: 106

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.291
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Nisi tako pricao prosli put kad smo zajedno  isli. Bilo ti je lepo a sad satro ovo ono. Eeee mora opet defloracija da padne.
 
Vrh Dno