musicarenje.org v3.0

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Sajt www.musicarenje.org polako napreduje ka verziji 3.0. Forum se sada nalazi na adresi http://musicarenje.org/forum , s tim da nema potrebe za nikakvim podešavanjima jer je redirekcija automatska. Boxovi u forumu sa leve strane su deo starog paketa tako da su trenutno nedostupni a nešto slično će biti omogućeno kad završimo naslovnu stranu sajta.

Kao i uvek, sve greške i nepravilnosti u radu prijavite ovde da bismo mogli na vreme da ih otklonimo.

:bye:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Dva dana nisam mogao da se uključim na sajt. Zašto ?
 

...:::Vladan:::...

Junior member
Učlanjen(a)
15.01.2009.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Rancicu juce nije radio nisam ni ja mogao da udjem.pihh vis' mislio sam da je do mene.. :lol:NEsto popravljaju izgleda, drze nas u neizvesnosti.. :hammer:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Juče je bilo zabranjeno logovanje nekih sat vremena oko 13h, pre i posle toga je sve bilo u redu.
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Ja od 9-14h nisam imao pristup sajtu,a znam da jos neki nisu u to vreme mogli.

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Zasto je tekst u postovima formatiran da bude u sredini, meni je skroz bezveze!
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Kako napreduju radovi? Poželio sam se naslovne stranice i prikaza najnovijih odgovora...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
tomasini je napisao(la):
Kako napreduju radovi? Poželio sam se naslovne stranice i prikaza najnovijih odgovora...
nesto mi se ovo oduzilo  :'( nema informacija nikakvih?
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Šta da vam kažem ljudi, vidite i sami da je uvatila kriza.  :D
Trudimo se da bude što pre al treba vremena za ono što smo zamislili. A vreme je kod programera i dizajnera uvek deficitarna sirovina. Nadam se da razumete i da imate strpljenja a obećavamo da će krajnji rezultat biti vredan čekanja.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Da ne otvaram drugu temu.... Od zadnje promene na forumu pojavio se jedan težak bug koji je većina članova primetila. Nije bilo moguće uploadovati više slika odjednom, u postu se pojavljivala samo jedna, prva. Sad više nije tako pošto sam konačno našao vremena da rešim to (gadan bug, 3 sata kojih sam odvojio za naslovnu ode na njega... :'( ).
Dakle, sada ponovo možete normalno postaviti više slika odjednom.

I naravno, ako  primetite neku grešku na forumu, javite ovde da rešavam.  :bye:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Jr je napisao(la):
Da ne otvaram drugu temu.... Od zadnje promene na forumu pojavio se jedan težak bug koji je većina članova primetila. Nije bilo moguće uploadovati više slika odjednom, u postu se pojavljivala samo jedna, prva. Sad više nije tako pošto sam konačno našao vremena da rešim to (gadan bug, 3 sata kojih sam odvojio za naslovnu ode na njega... :'( ).
Dakle, sada ponovo možete normalno postaviti više slika od jednom.

I naravno, ako se primetite neku grešku na forumu, javit ovde da rešavam.  :bye:

:tbumb: bravo majstore  :tbumb: :tbumb:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
meni se na forumu ne svidja sto kada otvorim neprocitane teme i udjem u neku od njih to moram da uradim na new tab ili new window jer se dalje gubi mogucnost direktnog vracanja na neprocitane teme, ranije je to moglo...

jeste sitnica ali me nervira  :mad:
 
Vrh Dno