Musicarska liga Srbije 2020

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
ma spadne tebi ...  :D kako će spast ako stap i tipet imaju snage da je povuku iz vode? onda ti ne kačiš dobro prijatelju slaba ti reakcija pri udarcu kasniš pa se riba ne okači dobro...mora da je do toga :doh:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ma nije do kontre negde pri tom izvlacenju gresim vrv je pogresan ugao stapa a i nosio sam mali meredov tako da to odma smanjuje sanse za razliku od onog veceg. Bice bolje. Sve je vezba
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ima li kalendara takmičenja za 2021 i ima li Gradca u kalendaru?
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Zato si znači zvao sve klubove i kukao i lobira da glasaju protiv kola na Gradcu.
Kakva sii ti smrdibuba, a i još po neki ovde.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Po zadnjoj informaciji od sinoc mislim 12 i 13 jun. Al uzmite sa rezervom. Mozda se pomeri za 28 jun. A Kup isto Gradac 18.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
A ti koji te slušaju i zaslužuju takvog ovna predvodnika. Jedva čekam da sretnem negde onog emporia pa da ga pitam jel se tako kaže hvala ljudima koji su mu uvek pomagali kad je trebalo.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Prestani da vredjas nicim izazvan...
Dugo unazad nemas niti jedan kvalitetan post na forumu... Samo neko podbadanje. I sad si postavio pitanje na koje si znao odgovor.... Bolje kupi dozvolu posle ko zna koliko i pecaj malo... Okaci koju sliku sa pecanja ili bar prenesi neki utisak ne mora slika...
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Prestani da vredjas nicim izazvan...
Dugo unazad nemas niti jedan kvalitetan post na forumu... Samo neko podbadanje. I sad si postavio pitanje na koje si znao odgovor.... Bolje kupi dozvolu posle ko zna koliko i pecaj malo... Okaci koju sliku sa pecanja ili bar prenesi neki utisak ne mora slika...
Šta si ti neki advokat ili koji kurac? Ako si admin i ako ti smeta banuj me, a ne kenjaj previše. Urnisali ste ovaj forum ti i ova smrda, sad se uplašio da mu ko ne uzme već upisanu titulu za 2021 pa je lobirao da se ne peca na najboljoj reci u Srbiji, a što se tiče slika i dozvole neću se tebi sigurno pravdati i objavljivati slike kako pecam klena na pastrmskoj reci u zabrani. Ja objavim sliku i napišem šta je i kako je, a ne kenjamo i ne pravdam se. Pitao sam njega ti opet odgovaraš u njegovo ime, dovoljan dokaz o umešnosti dotičnog.
Sad me banuj i ćao. Pun mi vas je kurac dvoličnih
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Perice, recicu ti privatno sta mislim...
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Perice, recicu ti privatno sta mislim...
Odgovorio sam ti na misli.
Nego da se vratim na one koji su prošle god jedno pričali i dogovarali, a ove god na to pljunuli. To govori o njima kakve su to pizde. Neću se više vraćati na ovo jer ne zaslužuju ni sec pažnje bilo koga osim onih sa kojima se ližu i koji su isti kao oni. Prepoznaće se odmah.
 
Vrh Dno