MUSICARSKA LIGA ZMK SSRS 2016

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Nisam rekao da su moje. Na osnovu cega si ti to zakljucio omladinac? Da ne vrtis prsten kao Ljubisa Trgovcevic  ;)
 
A

Aleksandar993

Guest
maric je napisao(la):
Nisam rekao da su moje. Na osnovu cega si ti to zakljucio omladinac? Da ne vrtis prsten kao Ljubisa Trgovcevic  ;)
Predvidiv si previše. ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Maricu, jel kuliras moju ponudu ili?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Moj odlazak na Gradac Open zavisi od toga da li idem u tom terminu na Zlatibor. Kao sto mi je Liga zavisila od Krstenja sestrica I kumine svadbe. Znaci nema straha niti ne znam cega od bilo koga od vas kao ni od poslednjeg mesta. Tako da jedan lamiglas makar bio I Milenkovicev ne moze me naterati da otkazem Zlatibor ili neku drugu destinaciju. Iskreno molio sam Boga da mi se Drina namesti da mogu da mogu da odem 3-4 dana ali jbg. Trebao sam sa momcima na Lim ali I to sam otkazao ne mogu sve da pokrijem jer imam neke prioritete jbg. Ako budem u mogucnosti doci cu makar pecao na 3 nimfe I 5 suvih musica :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Zasto sad pominjes zadnje mesto? Koliko sam te razumeo ti rece bices prvi? Al eto drina i dalje stoji... Videcu kad budem migao jedan vikend da odem kad budes tamo. Interno takmicenje i dalje stoji :) i ako si raspolozen u stapove da se kladimo?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Liga Oholi, Liga. Ako me opet ne zajebete pa stavite neke nenormalne termine :) Drina kad god hoces :) a kladjenje sam batalio posle praseta I posle onog ima ga u tragovima/ima ga million :) a mozda bude I Open Gradac :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
I dalje izbegavas.... Liga je nesto sto trazi zrtvu.. A ti vec najavljujes da ce ti biti los termin

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Opusteno nista ti ne brini samo da budemo zivi I zdravi. Spremi se ti lepo :) I spremi mi onaj Sunray za probu jedan dan ( posto si rekao da ces mi pozajmiti I to ) :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Tihi83 je napisao(la):
Maricu pogledaj rezultate na Gradcu pa ce ti biti jasno ko je najbolje lovio... Meni nisi navezao nista, mozda sam zato najbolji na gradcu... ;)


Zato si prošle godine oborio cenu krompira u Srbiji, i to drastično.  ;)
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Normalan covek ce napisati bravo, prost i sujetan ce napisati ovo sto si ti...

Sto vas toliko boli neci uspeh i rezultat, ima li ravnica veze sa tim???

Strasno...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Normalan čovek bi ćutao posle prošlogodišnje berbe krompira i razmislio da li je ove godine imao user. Ti se kurebecaš kao da si osvojio ligu šampiona. Sa druge strane, ja sam ti prvi čestitao, ali izgleda da tvoje pamćenje seže samo dva dana u nazad. A tvoj uspeh..... koga briga za to.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Normalan čovek bi ćutao posle prošlogodišnje berbe krompira i razmislio da li je ove godine imao user. Ti se kurebecaš kao da si osvojio ligu šampiona. Sa druge strane, ja sam ti prvi čestitao, ali izgleda da tvoje pamćenje seže samo dva dana u nazad. A tvoj uspeh..... koga briga za to.
Baki, bez ulazenja u tvoje motive.... Za tihomira mogu da garantujem da je opasno napredovao, i to ne polako... Vec u skokovima.
User je mozda kad po velikoj vodi imas Ribu i plasiras se dalje.... Po normalnoj vodi, treba znanja da se upeca vise riba. Boze zdravlja, bices na openu pa ces videti kako funkcionise sve...
Ne valja kad covek poleti previsoko....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Evo, baš juče sam malo trenirao na Šarenom platnu. Jedva uhvatih tridesetak riba na tri takmičarska mesta (mislim da je toliko, nisam siguran).
 
Vrh Dno