MUSICARSKA LIGA ZMK SSRS 2017

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
E moj Oholi Marica, Marica uleti ti Glavica ;) posto ti nisi ni protokoldzija vec licencas pripremaj se za Svetsko i ne prdi ;) dosta stvari se naucilo ove godine. Samo opusteno ;) i trebace mi jedan Sunray za sledecu godinu zato pozuri sa nabavkom ;)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Jebo si Oholi ježa ako budeš najgori od naših na svetskom, kao prošli put. Ima da te tovarimo dok se ne raspadneš.  :yeswink:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Maricu, ako si prvi put fenjeras, to znaci da si ovaj put gire odpecao nego proslu ligu....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Jebo si Oholi ježa ako budeš najgori od naših na svetskom, kao prošli put. Ima da te tovarimo dok se ne raspadneš.  :yeswink:
Aj da ti odgovorim inposle ovoga sta god izgovorio ignorisacu te.

Prvo nisam najavljivao nikakav plasman... Niti se furam da sam najbolji, najpametniji bla bla bla kao maric i kao ti.

Ako budem najgori od nasih slobodno me tovari.... Bolje i ti nego neko musko ;)
Ali ako ne budem najgori, smislicu lepu kaznu....ili cu ti samo izvuci usi i lupiti dve zauske ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Ja se ufurao u fazon ;) e kakvih fazondzija ima pa ti nisi ni svestan Oholi :) sta je lose biti najpametniji ili najbolji?? I ne znam sto ti imas problem sa tim? Nikad mi nisi objasnio? Ti da kazes ja sam izmislio flyfishing i flytying ja bih rekao postujem druze to je tvoje misljenje :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Te tvoje zauške su realne kao to da postaneš prvak sveta u mušičarenju.  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
maric je napisao(la):
I iskreno Oholidza ja bih voleo da des prvak Sveta.
Ricma, nikom ne zelim zlo, Tebe prcam samo iz jednog razloga.... Previse si prdeo (tvoj izraz),
Daleko sam od najboljeg, ali sam dovoljno dobar da znam da procenim neciji maksimum.
Ne treba ti puno, samo redovni izlasci pa ce kockice da se posloze, sve procitano i odgledano ce dobiti drugi smisao.... Videces i sam.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Bilo ko od nasih da bude prvak sveta bilo bi ludilo. Ako je mogla Marija Serifovic mozete i vi. Napred momci  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Hahahahah neco legendoooooo :)
Realno sanse su nam minimalne, al posto ucestvujemo sve je moguce

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno