My Hobby Space

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Sve uredno i pedantno. Svaka cast. Kod mene je haos. Primoran sam da vezem na jednom malom stocicu recimo 50x50 i tu je haos axaxaxax :hammer:
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
666
Broj reagovanja
305
Lokacija
Banja Luka
Pospremih danas svoj...
 

Prilozi

  • IMG_20201120_185301_copy_2048x1536.jpg
    IMG_20201120_185301_copy_2048x1536.jpg
    453 KB · Pregleda: 66
  • Like
Reagovanja: TMc

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Svaka cast... Meni to traje do prvog vezivanja....

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
637
Broj reagovanja
1.286
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
bila zapuštena kotlovnica bez prozora, projekt trajao nekoliko mjeseci kombiniranja, proučavanja ergonomije namještaja i prikupljanja materijala i namještaja, dok me kolegica savjetovala da ostavim prozor radi fengšuji fora.. pa mi zakomplicirala cijeli projekt... mjesec i pol dana posla svaka slobodna minuta, čak sam i apstinirao od ribolova u to vreme, 4 kante piljevine bilo od rezanja iverica, lajsni, poda, stola, polica... prethodno se čak dao nagovoriti i odradio štap za casting, prvi put u životu radio cijeli štap, i 120 muha za materijal za brodski pod za pod, ostalo je neki stari namještaj koji su htjeli baciti.... 4 stara crtaća stola iskorištena za ploču za stol i ladice, prvi put sam postavljao pod i knauf...ivericu, prvi put izrađivao stolicu i to po mjeri za stol... odradio novi stalak po mjeri za sobu... ugl, osim spajanja struje sam svoj majstor uradak... tu mogu napraviti sve što želim za spin i fly ribolov... a mogu i prekinuti s nekim radom kad god želim i ne pospremiti, nastaviti za tjedan dana bez bojazni da će klinci ili žena nešto dirati...što je najosnovnija prednost ovakve sobe, jer prije tog sam sve radio u kuhinji... pa mi prekipilo pospremanje za sobom
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
905
Broj reagovanja
76
Eeee to je fakat super stvar i najveća prednost kada imaš kuću, pored ostalih akomodacija... I meni je cilj napraviti kutak za lov, ribolov, zajedno sa mestom za bleju u sred sobe, kad dođe ekipa i da se direktno sučeljavaju mišljenja o alatkama...uz pivce
 
Vrh Dno