Napad pcela ubica na kamenjarke s kacketa!

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Da sam na vasem mestu, ne bih poverovao u ovu cudnu pricu, ali istinita je...
Pre par dana nalovio sam klenove na jednoj reci i poneo ih sa sobom. Udaljio sam se nekoliko kilometara od automobila, a ribe otezale. Nosim, secam, k'o budala. Menjam ruku na svakih deset metara. Vracam se putem. Kad sam se premorio, stadoh da odmorim. Tad se dogodilo nesto veoma cudno. Neki insekt poceo je da me napada kao sumanut. Hoce u oci da mi udje. Misleci da je obad, zamahnuo sam par puta rukom, siguran da ce ga to oterati. Medjutim, insekt je bio neverovatno uporan. Vec sam poceo ozbiljno da mlatim rukama, braneci se. Nista nije pomoglo. U jednom trenutku mi je samo dodirnuo obrvu i odmah sam osetio bolan ubod. Tad sam ukapirao da je pcela. Brzo skinuh zaoku, ne mogavsi da verujem sta me snaslo. Nicim je nisam izazvao. Odjednom je doletela niotkud i napala me. Uzeh ribe i stap i nastavih da pesacim. Nisam prosao par metara, kad me je napala jos jedna agresivna pcela. Bilo mi je vec jasno da je situacija vise nego ozbiljna i poceo sam da bezim. Tako sam izbegao jos jedan siguran ubod. Ozbiljno sam razmislio sta bi moglo da izazove pcele da me iz cista mira napadaju. Na kacketu sam imao dve zakacene "hiperrealicticne" velike kamenjarke, poput ove iz moje galerije. Ili su me napale zbog toga, ili su africke pcele ubice doletele i kod nas! Odmah sam skinuo ove "ukrase" s glave. Svim musicarima preporucujem da ne kace vestacke musice na kacket i prsluk, jer bi ocigledno mogao da ih snadje iznenadni napad razjarenih pcela!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma cuti dobro si prosao, zamisli da su pcele pocele sexualno da zlostavljaju nesrecne kamenjarke sa kacketa :lol: :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Mix jel si slusao ti od  Wu-Tang Clana, African killa bees.
Ako nisi sigurno ima Zakula posto gotivi W.T.C. pa uzmi od njega.  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Verovatno su ga napale sa ledja nevidevsi mu lice inace bi bilo sve bez brige  :D :D :D :D :D
 
Vrh Dno