Nase fotografije svega i svacega

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Hvala Silvio.

E vala Seb... zbunio si me nacisto  :D. Reko: Sta je sad ovo, koju stranicu i koji sajt sad gledam? Totalna konfuzija... :D
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Danasnja, Sjenicko jezero pogled na Viseci most i Markovu ravan

sjenicko-jezero-pogled-n.jpg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@neso, znaci uspelo mi  :lol:  :hammer:  ;)

Ma moram da se polako naucim po koju rec, stari drug me vazda zove da dodjem malo gore pa nikako da se mi kockice sve posloze... bit ce vec i to... on mene svake godine obidje, prosle dva puta, red je vise  da i ja njemu vrnem posetu  :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ermendine reci mi dole u Sjenici ima li gde da se musicari..Imam drugara koji ima babu dole u Sjenici pa me sto puta zvao da dodjem.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Ermendine reci mi dole u Sjenici ima li gde da se musicari..Imam drugara koji ima babu dole u Sjenici pa me sto puta zvao da dodjem.

Pitanje je kako doći do Sjeničkog sira ,j...š mušičarenje  :drool: :drool:
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Maricu , ako bi postovali ono sto napisu ljudi koji Gazduju, musicariti se moze na Sjenickom jezeru iz camca, sa obale ako ima uslova za mahanje. Sto se tice vodotoka Vape , pravilnikom je zabranjeno..... da te ne lazem. E sad  :whistle: ima dana kada cuvari  nisu u stanju pripravnosti ... . Bas me cudi zasto su zabranili lov muvom ??? :doh:    Mada mozes navratiti neces se pokajati.

Za sir ce mo lako , sira trenutno nema .... a kad bude mozemo se dogovoriti na PM .  p.s Da me admin ne opominje  :whistle:
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.124
Broj reagovanja
70
Lokacija
Sjenica
Pero, kad budemo dolazili negde na Gradac javicemo se, bez sira ne idemo nigde  :D

 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Musice se mogu zaboraaviti , ali sir ... NI SLUCAJNO .  :D
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Hvala momci unapred,ne postoji bolja stvar od tog sira(sem pršute goveđe) ,da se ne lažemo  :drool: :drool: :hammer:

kad bude javljajte da se dogovaramo

ps imam ja muva za nuždu :bye:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ae za taj sir javite se i meni :) axaxaxax..vidim ja da nema nista od pecanja ima da se preprodaje sir na Gracu i to na parcence xxaxaa
 
Vrh Dno