Ne prodajem ništa

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Ovu temu administratori mogu da obrišu kad hoće

Voleo bih da se uvede pravilo da se glupi komentari na oglasima brišu i zabrane.
Gomilu najnormalinijh oglasa su dokoni forumaši uništili svojim nepotrebnim komentarima... Šta koga briga što neko nešto prodaje i ko sebi daje za pravo da savetuje šta ovaj treba ili ne treba da prodaje ili ostavi za sebe...ili evo im ova tema pa tu komentarišite tuđe oglase. Ne vidim da se oglasi koji imaju 6 strana na kraju završe prodajom, dakle samo prave s..nje...

Drugo, nama koji nešto hoćemo da kupimo svaki oglas čine nepreglednim i svaki novi post ne znaci eventualno nižu cenu ili dodatni artikal nego nečije glupiranje po tastaturi...

 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Slazem se u potpunosti! Primera radi covek prodaje stap, a onda sledi prava debata na temu, u pocetku stapa koji se prodaje a onda se rasplinje u diskusiju na X strana! Kao rezultat imamo unisten oglas  :'( Ovime bi stvarno trebalo da se pozabave administratori!
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
strashni je napisao(la):
Šta koga briga što neko nešto prodaje i ko sebi daje za pravo da savetuje šta ovaj treba ili ne treba da prodaje ili ostavi za sebe...
a jel zabranjeno na forumu nekog savetovati ili bar pokušati?
Ovo je forum za savete,pohvale,kritike,predloge i ostalo,neznam zašto bi neko trebao da se ustručava deljenja dobronamernih mišljenja i saveta...
Usput,znam da si inspirisan mojim savetima upućenim članu "nikola renegade" i stavio temu pod ovakvim nazivom...ako ti je za utehu,možeš i javno da me spomeneš,jer znam da u ovom postu barem 80% reči se odnosi na mene...
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
987
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ja nisam primetio da je ovde nesto strasno receno, podrzavam predlog, jer puniti oglas raznoraznim komentarima ne vezanim za isti, kao i podcenjivanje robe! komentari na cenu proizvedeni iz nekih drugih razloga samo unistavaju oglase, koji su iskljucivo namenjeni da se nesto proda ili kupi...Za postoji mesto, ali bar da oglasi ostanu oglasi, postoje privatne poruke za savete, a za javne odgovarajuce teme, ovako se upropasti neciji oglas pa onaj ko otvori nakon nekoliko bespotrebnih komentara, nema pojma sta se prodaje i ko prodaje, vec gleda da sto pre zatrovi stranicu jer mu se smuci.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
A zasto se ne osvrnete na to ciji se oglasi komentarisu? Nigde nisam video neadekvatne komentare kada oglas postavi ozbiljan covek.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Skoro je neko nešto počeo da prodaje na forumu, korisna stvar... Ozbiljan čovek...
Međutim tu istu stvar čovek koji ga snabdeva prodaje upola jeftinije na nekim drugim oglasima koji su lako dostupni svima i zamislite niko to nije kometarisao... ili je možda trebao... da kaže ljudima da ne bacaju duplo više novca ili da bar za isti novac mogu da dobiju dva komada...

bezbroj je tema gde je moguće laprdanje, okanite se bar oglasa...

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Realno si u pravu, na nekim forumima oglase je cak i potpuno zabranjeno komentarisati.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
meni licno ne smeta sto se komentarisu oglasi ...ako ne smeta uredicima sto bi meni smetalo . ali mi smetaju omalovazavajuci komentari da se ne komentarisu oglasi kada ih postavi ozbiljan covek ? sta su onda ljudi i za kakve ih racunate u cijim oglasima komentarisete?
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
U koju katekoriju bi stavili clanove koji "bojkotuju"forum, a postavljaju oglase na isti? I takvih slucajeva je bilo...
Ja misilm da oni idu pod grupu -licemeran-

Ako neko postavi dobar oglas, pod dobar mislim da je stvar kvalitetna po povoljnoj ceni, tesko da bilo koji komentar tu moze da napravi nesto, a ako neko pokusava da zajebe nekog tako sto nudi neku stvar po 2 puta visoj ceni, onda su komentari dobrodosli i pozeljni... I kako moze oglas da bude nepregledan, najvazniji deo je pocetak oglasa... pustite ljude da se zabavljaju...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ja mislim da je najpostenije da prodavac koji postavlja oglas bude u obavezi da uplati 10 posto vrednosti artikla na ziro racun foruma . sa uplatom da dobije administrativna prava na uredjivanje svog oglasa . tako moze da brani svoju investiciju brisanjem postova ako zakljuci da ga neko minira ili zajebava  :D
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Po meni, bilo ko od moderatora bez objasnjenja treba da brise postove koji kritikuju/ omalovazavaju/ dizu u nebesa i sl. neki komad pribora koji se prodaje, a da je to na necijem oglasu.

Na forumu ima mesta za sve to, za savete, raspravu, sugestiju i nisam primetio da se tamo neko buni zbog bilo kakvih komentara, podjebavanja... a ovaj deo u KPR sluzi za trgovinu.

Pri tom, cak mi i pojedini komentari budu zanimljivi, ali sumnjam da su zanimljivi onom ko zeli da proda ili kupi nesto.

Milane, a da gledam pocetak oglasa,vidim da ima npr jos 10 postova i medju tih 10 npr oglasivac smanjio cenu,pa ga opet zatrpali jos 2-3 posta...?

Bez komentara i kraj. Pri tom, svako ko oglasava, precizno objasni sve sto misli da ce mu pomoci u prodaji i uvek postoji PP da ga pitamo sve dodatno.
Stvar resena po kratkom postupku.

Mislim, na sta to lici da neko oglasi nesto, i javi se neko da javno kaze kako misli da je ta cena previsoka?
Sta mene boli djoka jel Janko misli da je Markov cekrk preskup?  :-X



 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Potpuno se slazem. Da se uvede red i disciplina pa kad citas neku temu (nevezano da li je oglas ili nesto drugo) da je citas sa uzivanjem i da naucis nesto. Ovako u skoro svakoj temi ima duplo vise postova koji nemaju veze sa musicarenjem a kamoli sa temom.
Japija za moderatora  :tbumb: :D
 
Vrh Dno