NEDELJA 05.02.2008.

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ubih vas sa postovima a sebe najvise. Sa ovim da zavrsim za veceras.
Izvolte ovog dana da se skupimo negde na Nisavi iznad klisure u vecem broju. Voleo bih da vas sto vise upoznam kraj vode i Sjekolicu i Mixa i Lacki-a i Lazzu i Fox i Zakulu i sve ostale a u povratku do Malog vikenda a ako je tamo neko veselje tu je i Orac na po jedno. Ma moze i drugo mesto. Da se razmrdamo malo. A posle cemo da nastavimo sa kritikama i pohvalama. Nemoj starci da vas mladji clanovi organizuju. :firends:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Zahvaljujem se na pozivu, ali ipak... nije to drustvo za mene (tebi svaka cast)... mator sam ja za tako nesto, zajebava me prostata godinama vec. 8)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam svakodnevno, gotovo 24 h dnevno, raspoložen za mušičarske akcije. Čak sam i Sjeklocu, koji neprekidno pokazuje neku čudnu netrpeljivost prema meni, zvao da se zezamo i mušičarimo zajedno. Kad me ti ovako ljubazno pozivaš, kolega Đole, pristajem. Upali auto i dođi po mene. I am ready.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Mozda cu i ja na kratko da vas pozdravim  :blues:.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ocemo li da se skupljamo po gradu. npr ispred Mila u cairu ili n parkingu ispred Malog vikenda. Ajde imamo dovovljno vremena. I da bude cesce
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ako idemo na Nisavu mene ce te pokupiti usput. Ako nebude ta akcija dolazim gde se dogovorimo! :tbumb:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Vrezinski bazen kao i obicno u recimo 13h?
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ja cu veceras po prvi put do sekcije pa cemo se nesto tamo konkretnije dogovoriti. Nije li malo kasno oko 13.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Hajd vidimo se veceras na section pa ce da se godovorimo.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Djole da ne dodje do kojekakvih zabuna prilikom dogovora preko neta videcemo se veceras na sekciji pa se organiziramo kad ,kako i u koje vreme..
Nalijemo benzina i picimo tamo gde se dogovorimo...
Umalo da zaboravim odlicna ideja  :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
OK pa cemo i da obavestimo ostale drugare gde cemo biti. Dok ne dodje leto mozemo ovako jer posle cemo svi da se rastrkamo kud koji
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Ja da pitam da li ima mesta za pocetnike,stojim ,gledam i ucim. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Hvala,potrudicu se da dodjem,mada moram priznati da me malo sramota,izmedju ostalog jedva bacam nekih 6-7 metara. :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
 
Vrh Dno