Ninfomanka

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Prvi put ucestvovao na izlozbi vestackih musica u Nisu ove 2008 i nisam osvojio ni jednu od nagrada, a sa punim pravom kada sam video kakve su pobednicke a i sve ostale u odnosu na moje  :doh: (cast mi je bila ucestvovati).  Nisam bio vest da dobijem naklonost ziria i zato, ovom prilikom cu se potruditi da dobijem glasove javnosti. Navodim i da cu sve glasove priloziti na narednoj izlozbi pa da vidim kakva ce onda da bude naklonost ziria. Sto znaci, ova muva ide 2009 (boze zdravlje) ide u kategotiju mokra muva. Ime joj je gore. A posto i mora da se opise: napredna medicina i cist silikon. Navalite s podrskom. Valjda ce admini da stave ono za glasanje.  :bye: Dobrotvorni prilozi na zr: OVA-RIBA-KICMU-LOMI, poziv na broj NIN-FO-MANKA. Za zamenu silikona dogodine.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Djole,, stvarno si poludeo od neribolova. da je ziri imao u rukama i pred ocima siguran sam da bi makar dobila titulu NAJDRZANIJE MUVE U RUKAMA, mozda bi je neko i pomazio.
elem, dostignuca u FT me pomalo sokiraju s vremena na vreme. prijatno sam iznenadjen tobom kao apsolutnim zaludjenikom za musicarenje. svaka cast , nije te mrzelo da se makar dvadesetak minuta zamajavas sa nekim naizgled bezveze stvarima. +    i    :respect1:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Djole moj glas ide ovoj muvi! Ako nista drugo dobijes + :)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Vilendorfska venera ide u depo Bečkog muzeja, a ova u vitrinu!  Baš je sexy!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ostavi malo prostora kod luka udice za ubadanje ribe. Ovo je ozbiljan mamac, kojim bi vrlo lako mogao da naloviš pastrmke!  :tbumb:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Sjajna muva. Od ideje do naziva. Veoma me lepo zabavila und raspolozila  :tbumb:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Mixmaster je napisao(la):
Ostavi malo prostora kod luka udice za ubadanje ribe. Ovo je ozbiljan mamac, kojim bi vrlo lako mogao da naloviš pastrmke!  :tbumb:

Ja mislio prvo klena da zveknen jer je ON, a pasrmka je ONA  :D, sem ako ona ne voli suprotan pol. Jos da sacekam vrelinu leta pa de je ohladim, mada je Djavolica vec u punom zaletu, morace prvo malo kod mene na gostiranje  :whistle:
 

Dj Fly

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2008.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
drage kolege mahaci,evo me prvi put aktivno na forumu[hvala ivanu].povod je djoletova kreacija,a znajuci njega iznenadjena ce tek biti.ninfomanka ce nadam se brzo u vodu i mom prijatelju doneti ekstra zadovoljstvo[ima li lepse nego uhvatiti na svoju dzidza-midju].sa manjim dupetom bice super potezanka.no djole ce to usavrsavati pa ce mu naredna izlozba muha obezbediti mesto medju kreativnijim clanovima sekcije.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ti dobrodosao na forum (javno) i + sto si se MRZO naterao da otvoris nalog  :nowink:. Ja mislio da dodam jos silikona na g...  :hammer:
 

Dj Fly

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2008.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
znas moje kucanje ,tu brzinu,za ono mi je trebalo 20 min.
 
Vrh Dno