Nišava i Temska pre Zavoja

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Pa pazi,moze to za nekog da bude jako dobara informacija.Za onog koji misli da se musicarskim priborom love samo pastrmke i slicne njoj.
Tako da ga nece ni malo dodirnuti ovo o cemu pisemo.
A da li imati u vidu da i ako se desi na Nisavom preovlada populacija pegavih,naravno ne celim tokom ali do Niske banje,moze li to biti jedan od pokazatelja  da ce u skorije vreme 3-5 g. Nisavom moci mozda da se ocekuje i na misici po koji lipljen ili pak mladica(u nekim spisima dosta davno pisalo je da je bila prisutna u ovoj reci)
?????????????
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Blue Fox, da skratimo priču. Pođi sa nekim starim ribarom do Nišave, kada opadne i stabilizuje se vodostaj, pa ga priupitaj, liči li to što sada vidi, na ono što je nekad tu bilo.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nije poenta ove price u tome MIXU imam ja isuvise dovoljno godina i dobro znam kakva je nekad bila nisava kakva je sada.Ali si me ovom pricom  zainteresovao posto sam se jedno vreme povukao sa nisave--ni samneznam zasto niti me je zanimala,sadasnji uslovi koji vladaju u njoj dali daju do znanja da se nadamo necem boljem ili ne ili mozda kao i do sada da sve prepustimo slucaju..
Mozda je tako i najbolje ??? ??? ??? ??? ??? ???
 
Vrh Dno