Niški sajam lova i ribolova 2008.

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Danas počinje Sajam lova i ribolova u Nišu. Održava se u sportskoj hali Čair, par desetina metara od moje kuće. Obići ću ga, da vidim šta su doneli "Fairy River", "Travar" i ostali.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Prosle godine sam otisao zadnji dan na sajam i ono malo sto je moglo da se kupi bilo je vec rasprodato. Obavezno idem danas da pazarim nesto (ukoliko bude bilo sta interesantno).
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Stap,kombinezon,polarizacione naocare,malo materijala i spreman sam za put u Sloveniju..
Ukoliko sajam nije zanemocao.
Stap -VISION 3ZONE
Kombinezon-Sto bolji..
Naocare--Rapala.
Materijal-KUZMA  ;) ;) ;) ;)
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Sigurno znam da će se na sajmu u Nišu pojaviti Vanja Stojanović, Ranko Travar, Naser Nimani,... i da će kod ove trojice moći da se kupi list Mušičar, pored ostalih artikala vezanih za nas omiljeni sport, rekreaciju, razonodu ili........ Bistro. Žao mi je da nisam mogao doći i ja!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovako izgleda deo sajma koji je mogla da obuhvati moja kamera, a ulovio sam i urednika čuvenog "Ribolovačkog Magazina".
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Evo i iz ugla moje kamere cije je budno oko uhvatilo i dodeljivanje nagrada ucesniku Bogiju sa izlozbe musica.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Kupio sam VISION KOMA VX56 cekrk da zamenim svog starog JEXON-a. (doduse kupio sam i dabinge, jarebicu, indikatore itd)
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
cerebrum je napisao(la):
Kupio sam VISION KOMA VX56 cekrk da zamenim svog starog JEXON-a. (doduse kupio sam i dabinge, jarebicu, indikatore itd)

Toni super izbor cekrka:tbumb:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
U kombinaciji sa shimano naxave-om ga skoro i ne osecam  :doh:  :D
Salu na stranu, uklopio mi se u budzet a deluje mi dosta solidno.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Sajam je bez obzira na sve po mom misljenu znatno bolji nego ranijih godina :tbumb:.
1.Ima da se musicar obuce od glave do pete u vise varijanti.
2.Moze da kupi kompletan pribor i sam vezuje sve moguce ili kupi muve super kvaliteta po normalnim cenama.
3.Ima stapova u raznim merkama i cenama. Za od bodorke do stuke, i nazad od bucova do lipljena.
4.Ima i dosta sitnica od mazalica preko cvikera, predveza, dobrih najona do peana itd.
Nije da je sajam nesto posebno. Al kakva nam je zemlja sajam dobija veliki + od mene :tbumb:
 
Vrh Dno