Niški sajam lova i ribolova 2008.

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
I meni se čini  :tbumb: :tbumb: :tbumb: - nikada na Novosadskom Sajmu koji je najveći nije bilo kompletne ponude za mušičare, a prošle godine je bilo KATASTROFALNO - par štapova i čekrka.
Očigledno nedostaju svetski mušičarski brendovi, ali sam podatak da ima svih neophodnih elemenata mušičarskog pribora je NAPREDAK!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Veliki plus koji daje Gringo zasluga je firme "Travar". Sve što je nabrojao kao zanimljivost je ponuda sa njegovog štanda. Štapovi, kombinezoni, čekrci, konci.... HIT SAJMA!
Da nije Travara, svako bi ocenio sajam kao težak prdež.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mixmaster je napisao(la):
Veliki plus koji daje Gringo zasluga je firme "Travar". Sve što je nabrojao kao zanimljivost je ponuda sa njegovog štanda. Štapovi, kombinezoni, čekrci, konci.... HIT SAJMA!
Da nije Travara, svako bi ocenio sajam kao težak prdež.

Dobrim delom je tacno. Al' ne treba zaboraviti da on nema pribor i materijale za vezivanje muva kao ni same muve. Tako da najveca zasluga ide njemu, ali ne i jedina.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Po postovima a i kroz razgovor vidim da se sajam prolazi olako. Verovatno zbog nedostatka vremena se ne stize da se sve detaljno pogleda i porazgovara sa prodavcima kao i zadrzavanje na standovima koji su specijalizovani za ovu nasu vrstu opreme, alata i materijala. E ja sam malo vise detaljisao pa sam iskopao dosta ineresantnih stvari a o tome cu sutra, prekosutra detaljnije a vama koji obilazite sajam vise truda. Isplatice se sigurno
 
Vrh Dno