Novi moderatori

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ej saću sve da vas brišem ...  :D ovo je trebala biti šala a ne prijetnja.
Ma sve će to narod pozlatiti, daleko od toga da želimo biti nekakve sudije ili komisija za pomirdbe, imamo pravilnike kojih se držimo i na kraju krajeva djelovaćemo kao tim a ne lokalni šerifi.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Rancic je napisao(la):
Dolazi komšija kod mene na vrata i vodi dete sa krvavom glavom i kaže:
"Komšija tvoje dete razbilo glavu mom, a nerazdvojni i najbolji drugari."
Ja pitam:
"Što si drugaru razbio glavu" a on kaže:
"Gađao i on mene"
Na to će drugi klinac:
"Jeste, al ja sam tebe promašio"
Ko je kriv ?
"Za tuču je potrebno dvoje" -  ovo bi bio moj lični komentar svih sukoba uz dužno poštovanje i bez želje i namere da preuzmem ulogu moderatora ili nekoga ko je za to zadužen ili da nekom delim savete.
Ja lično sam jednom zbog, mogu reći, sopstvene gluposti, izmaltretirao članove sajta. Na pm mi se tada javio "Strelac" i rekao doslovno:
"Nije bitno da li se ja slažem sa tobom ili ne, ali ovaj sajt posećuje i čita mnogo ljudi sa svih strana i nije lepo ovako da pišeš"
Od tada ga smatram stvarno prijateljem, iako se nikada nismo videli. Usledilo je moje izvinjenje (prihvaćeno) nekim ljudima i članovima sajta.
Čvrsta ruka nikad dobra nije donela.
Samo treba poštovati pravila sajta - ako se to smatra čvrstom rukom - slažem se.

OPET ME ODUŠEVILO RAZMIŠLJANJE NAŠEGA KOLEGE RANCICA...SVE MOŽE BITI TAKO JEDNOSTAVNO!

 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Ljudi,
tema polako postaje sumorna. Ja moram malko da se zajebavam.
Ovako bi to uradili Englezi:
Hipotetično mi se obraća kolega koji ne može očima da me vidi. Model je malopređašnji post oko koga se diže prašina.
"Dragi kolega, sa radošću vas obaveštavam da imate predivne terene za pecanje u Malim Pčelicama pored Kragujevca (u Toponici pored Niša), sa fantastičnim pansionom. Osoblje je brižno i ljubazno i u svakom momentu ste okruženi pažnjom i brigom. Možete pecati do mile volje i koliko želite. Najlepše je to da je smeštaj besplatan. Zasebne sobe sa kupatilom i vrhunskim enterijerom. Uvek na raspolaganju ispred sobe imate nekog od osoblja, pa vas prate čak i kad odete na pecanje.  Noću osoblje zaključava sobe i dežura da Vam neko slučajno ne ukrade nešto i tako dovede u pitanje renome pansiona. Fantastična je okolnost što u pansionu možete boraviti najmanje šest meseci ili sve dok se potpuno ne odmorite od svakodnevnih stresova"
Mi kažemo:
"Slušaj bre mamlaze. Jedini lek za tebe je ludnica u Toponici"
Ili
"Bunardžije, jeste li izmileli iz blata"
Koji vam je q... krasni, zajebavajte se.
Život je ko dečja košuljica - Em kratak, em upišan. Što ga još i vi zapišavate.
Odo' sad kući, sutra i prekosutra na pecanje i
uzdravlje srećno svima bilo
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
U znak dobordoslice evo neprejebivog hita, pobednika zivota
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/HMCn6Pja590[/flash]
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D :D :D :tbumb: :tbumb: :tbumb:

tačno, bre ljudiiiii! opustite se, pogledajte kako se i buš provodi...briga ga za ratove i išta  ;) :D :D

[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/sL5u3pcYXBU&hl=en&fs=1[/flash]
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Meni vise lici da je bus bio u srbiji, zbog muzike  :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Preciznije, u Nišu, u Beograd-mali. :lol:

Beograd mala (mahala) je najveće romsko naselje u Nišu, a pevač Šaban Bajramović je bio njen stanovnik.
 
Vrh Dno