Novi moderatori

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
A sad po starom Balkanskom običaju krenimo sa pljuvanjem po vlastodršcima :hammer: :hammer: :hammer:
Šalim se,samo napred!
 

sokre

Junior member
Učlanjen(a)
18.05.2008.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Gogo se do sad pokazao kao dobar moderator na jednom drugom forumu pa uopce ne sumnjem da ce tako biti i tu. :tbumb:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Sto vise moderatora to ce biti manje gluposti po temema!!!

Gogo,Strelce srecan rad i ...  :pijani: :drunk:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Manje - više svako bi trebalo da bude svoj moderator. Znači da piše o temi u skladu sa pravilnikom sajta. I ovo je dovoljno moderatora ako svi poštujemo neka pravila ponašanja.
E sad, svako može da piše i gluposti, ako su u okviru teme. Verovatno i ja to radim, ali ne iz loših namera već iz neznanja.
Gogo i Strelac su uvek bili korektni, nisu se upuštali u svađe, dovoljno su tolerantni i imaće iste aršine prema svima.
Poštujem ih i još jednom srećno bilo
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Gogo i Strelac su super i zato ih pitam, kako će se odnositi prema autorima ovakvih postova:

"Slušaj ti mamlaze! U poslednja 2 dana sam ti 2 puta rekao da mi se ne obraćaš na forumima! Ja sam savršeno svestan da je višegodišnja zavisnost od heroina (ili kokaina, čime li si se već fixao) za vreme tvoje mladosti ostavila teške posledice na tvoje mentalno zdravlje, ali sam uveren da imaš bar još malo mozga da možeš da razumeš kad ti neko kaže da ga se kloniš!

Poslednji put ti kažem da moje ime ne uzimaš u usta. Ovo slobodno možeš da računaš u pretnju i obavestiš SUP Niš. Imaš i moje ime i broj telefona, pa im slobodno dojavi kao što si već jednom uradio kada ti je jedan drugi član foruma poručio nešto slično.

Izvinjavam se svima za ovaj offtopic i molim admina da ovo ne obriše dok ovaj skot ovo ne pročita."



...ili :

"Stvarno si poremecen i slazem se sa humphrey-em da te ne treba tuci, jer ko jos bije bolesne ljude. Kao sto ti odavno preporucih za tebe je jedini lek Topaja. Lepo imas krevet, imas krku, porodica moze da te posecuje svakog dana."
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja ovu poruku nisam ni opazio i onome ko ti se tako obratio (bio u pravu ili ne - to me ne interesuje) takve stvari neka piše na PM a nikako u teme...zato ja ovom prilikom upozoravam sve i jednoga da takve poruke gde neko ima nesto protiv nekoga i netice se teme pise na PM inace slede sankcije. Takvo je pravilo foruma a ja licno nemam protiv nikoga nista protiv. Ako se ikoga bude i sankcionisalo to ce biti cisto formalne prirode i nista licno.

Pozdrav od uprave naseg jos uvek dosta liberalnog foruma! Zato molim za razumevanje. I kako je nas drug i gospodin Rancic lepo rekao "Manje - više svako bi trebalo da bude svoj moderator."
@Rancic, jedno veliko poštovanje od mene :respect1: :yeswink:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mixmaster je napisao(la):
Gogo i Strelac su super i zato ih pitam, kako će se odnositi prema autorima ovakvih postova:

"Slušaj ti mamlaze! U poslednja 2 dana sam ti 2 puta rekao da mi se ne obraćaš na forumima! Ja sam savršeno svestan da je višegodišnja zavisnost od heroina (ili kokaina, čime li si se već fixao) za vreme tvoje mladosti ostavila teške posledice na tvoje mentalno zdravlje, ali sam uveren da imaš bar još malo mozga da možeš da razumeš kad ti neko kaže da ga se kloniš!

Poslednji put ti kažem da moje ime ne uzimaš u usta. Ovo slobodno možeš da računaš u pretnju i obavestiš SUP Niš. Imaš i moje ime i broj telefona, pa im slobodno dojavi kao što si već jednom uradio kada ti je jedan drugi član foruma poručio nešto slično.

Izvinjavam se svima za ovaj offtopic i molim admina da ovo ne obriše dok ovaj skot ovo ne pročita."



...ili :

"Stvarno si poremecen i slazem se sa humphrey-em da te ne treba tuci, jer ko jos bije bolesne ljude. Kao sto ti odavno preporucih za tebe je jedini lek Topaja. Lepo imas krevet, imas krku, porodica moze da te posecuje svakog dana."


Ovo je vrlo agresivan post kome nije mesto na jednom musicarskom forumu i zbog koga autor zasluzuje sankcije sem u jednom slucaju! Upravo o tom slucaju se radi ovde! Naime tvoje provokacije su i dovele do njega. Autor ovog posta je osoba koja je poznata siroj javnosti ribolovaca Srbije i regiona, takodje njegov indetitet na forumu je otkriven. a ti koristis svaku priliku da ga uvredis. Necu da zalazim u detalje jer su svima poznati samo cu da se osvrnem na to kako mu se obracas. "Gonci" ? Zbog ovog bi u startu trebalo da budes banovan a gde je jos preko 100 bukvalnih omalovazavanja njegove licnosti? Pljujes ne samo njemu nego i prema svakom ko argumentima dokazuje tvoj krimogeni um! I ti sad trazis pravdu? Trazis da budes zasticen od clanova uprave sajta? Ako hoces pravdu prvo shvati da je trebalo da popijes izbacivanje sa sajta zbog uvreda koje si pisao da ne nabrajam kome sve (lista je preduga).
Ali dobro te poznajem pa znam sta je ovo sad sto radis :yeswink:. Dugo nisi bio u centru paznje jer se pisalo o normalnim stvarima vezanim za musicarenje. A tu nisi mogao da se istaknes. Ljudi hvataju vise ribe od tebe, prave bolje muve od tebe, pricaju pametnije stvari,............ znaju jednostavno vise od tebe a ti to ne mozes da promenis, a vise od svega zelis da budes u centru paznje. Nastavak price je krajnje logican i nazalost los za sajt i forum.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Nije vredno truda brate gringo, jednostavno ga ignoriši. Meni najčešće uspeva, ali mi eto ponekad pukne film...  :blush:

Najbolji lek: ne posećivati mesta gde možeš očekivati neprijatnosti. Mesta poput ovog foruma...
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nije to Goci najbolji lek. Ja vec negde napisah sta se desava ako se pridrzavamo one poznate i neverovatno glupe poslovice "pametniji popusta"........logicno je ko onda moze da radi sta hoce...........
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Rancic je napisao(la):
Manje - više svako bi trebalo da bude svoj moderator. Znači da piše o temi u skladu sa pravilnikom sajta.
U pravu si 100% ali ne razmisljaju svi kao ti,nazalost.Zato je potrebna cvrsta ruka(vise njih) da ovaj sajt bude i ostane,za mene,najbolji musicarski sajt.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Dolazi komšija kod mene na vrata i vodi dete sa krvavom glavom i kaže:
"Komšija tvoje dete razbilo glavu mom, a nerazdvojni i najbolji drugari."
Ja pitam:
"Što si drugaru razbio glavu" a on kaže:
"Gađao i on mene"
Na to će drugi klinac:
"Jeste, al ja sam tebe promašio"
Ko je kriv ?
"Za tuču je potrebno dvoje" -  ovo bi bio moj lični komentar svih sukoba uz dužno poštovanje i bez želje i namere da preuzmem ulogu moderatora ili nekoga ko je za to zadužen ili da nekom delim savete.
Ja lično sam jednom zbog, mogu reći, sopstvene gluposti, izmaltretirao članove sajta. Na pm mi se tada javio "Strelac" i rekao doslovno:
"Nije bitno da li se ja slažem sa tobom ili ne, ali ovaj sajt posećuje i čita mnogo ljudi sa svih strana i nije lepo ovako da pišeš"
Od tada ga smatram stvarno prijateljem, iako se nikada nismo videli. Usledilo je moje izvinjenje (prihvaćeno) nekim ljudima i članovima sajta.
Čvrsta ruka nikad dobra nije donela.
Samo treba poštovati pravila sajta - ako se to smatra čvrstom rukom - slažem se.


 
Vrh Dno