Novi server

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Danas sam preselio sajt i forum na novi server tako da nema više problema sa mailovima, registracijom i sl.  :)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Kod mene je isti slučaj kao i kod Mite.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
isto....cak neke stvari nece da otvori
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Mislio sam da sam rešio ovo ali čujem da neki članovi još imaju problem pa da probamo da utvrdimo šta ne valja.

Zadnji put sam i sam video šta ne štima pre 7 dana, pojednine strane otvara po par minuta a neke i ne otvori dok se neke strane otvaraju ultra brzo. Posle manje intrevenicije to je prestalo da se dešava kod mene ( probano na 5 računara, različitim os i svim browserima) pa sam zaboravio na to.

Ne bi bilo loše da se jave svi koji imaju problem i da malo detaljnije opišu šta se dešava, kao i da obavezno napišu koji operativni sistem koriste kao i browser i njegovu verziju, internet provajdera preko koga idu, kad je počelo da se dešava i sl.  Da probamo da nađemo nešto zajedničko jer kako stvari stoje, problem je vrlo zajeban i ne bira gde bije  :hammer:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
904
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Fotokopija licne karte, pasosa, slika, porodicno stablo?
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Meni trenutno radi perfektno.Do pre par dana nisam mogao da otvorim stranicu a da ne klliknem po pet puta na linkove,toliko je bagovao.XP trojka,Firefox,lokalni provajder,bežični net...
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
japanac je napisao(la):
Fotokopija licne karte, pasosa, slika, porodicno stablo?

Tvoj dosije već imam, zato bolje ćuti.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Evo ja sam malo čeprkao sinoć i danas...

- Windows Server 2003 + Chrome (last version) - radi bez greške
- Windows Server 2003 + IE 8 - radi bez greške
- Windows Server 2003 + Firefox (21.0) - radi bez greške
- Windows XP + IE 8 - radi bez greške
- Windows 7 + IE 10 - radi bez greške
- Windows 7 + Chrome (last version) - NE RADI KAKO TREBA :mad:

Nažalost ova poslednja opcija je moj kućni komp na kome najviše vremena provodim na forumu. Jednostavno ne radi navigacija, kad kliknem bilo gde da se šetam po forumu - satić, zabaguje i počne download index.gz file-a... I tako više puta pa onda prođe... Ponekad i po 10-tak puta klikćem na isti link, a odjavljivanje je muka...
Probao sam da obrišem sve cookies kao i cache ali nije pomoglo. Možda se i nekako sredi samo od sebe :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Mnogo problema ja imam u zadnje vrijeme ne sa sajtom nego sa netom i raznim nadogradnjama programa.
Kući mi IE ne radi,samo sjevne i nestane?!?
Koristim Mozilu i Netscape koji rade.Mada imam još nekih sitnih problemčića bar se ja tješim.
Simpsonov forum na netscape ne otvaram dok na mozili radi?
Na poslu imam mrežene filtere pa neke forume ne otvaram.
A ORG radi trenutno besprekorno.

Stariji postovi imaju jako sitne footografije?
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Konačno sam provalio šta me zeza kod kuće - Chrome u kombinaciji sa Avast-om!!! Posle isključivanja Web Shield-a u Avast-u sve radi OK  :doh:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
zasto mi vec par dana ovako izgleda pocetna strana? gde je opcija za pregled poruka od zadnje posete ? da li je to samo kod mene ili ste nesto izmenili ?

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Svima tako izgleda glavna strana. Opcija za najsvezije poruke ti se nalazi dole uokvirena crvenim.

5vcds95vcubyjw5e5rj.jpg
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ma znam za ovo sto si mi uokvirio ali mi je mnogo lakse bilo da pratim forum preko opcije koja je pre bila pri vrhu strane i zvala se poruke od zadnje posete . kao sto kod tebe ima view new posts . ja tako pratim sve forume . kliknem i vidim sve teme u kojima se pisalo ...a ovako mi nije pregledno , nisam navikao  :'(
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Pa ti u bookmarks stavis stranicu kako hoces da ti se prikazuje i svaki put kad otvoris ona tako. Znaci kliknes na to "pogledajte najsvezije poruke" i tako zapamtis stranicu.
 
Vrh Dno