Novi Zeland (new zealand) video

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
idemo dalje ....  :drool:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yE2ME5oQcmk[/youtube]​
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sta je za reci....jbg,2-3 somica evrica i mozemo  mi da snimamo :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:...
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Joj neznam da li nam je dovoljno gledao sam po netu da samo vodič košta dnevno oko 500-600$
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Kako za sta... da ti otkacinje muvu kad zakacis za granu! :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
crni je napisao(la):
Pa koj ce ti vodic za ovakave reke?!
Ako sam dobro razumeo trebalo bi  da je obavezan ,nemožeš tek tako da ideš da pecaš ...tako neka fora ,uredjeno društvo jbga
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
vole da imaju 100% kontrolu nad svojom vodom kojom upravljaju i zadovoljne stranke isto tako 100% zato imaju takve cene i režim
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ma to je bre za snobove.Sta ce mi neko da mi govori gde je riba,na sta da pecam,odakle da pridjem...ja bolje da njemu dam stap i da ga gledam.Sto se tice kontrole OK ali da me neko prati u stopu ... JEBES TI TO !!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Sumnjam da te tamo  taj vodič baš prati u stopu ako ti to sam ne želiš, malo bi to bilo glupo, sigurno je sa tobom stalno ali ne baš rame uz rame...ja bar tako mislim...ako neko baš traži savet gde da baci taj sigurno zna najbolje jer pozna reku ko svoj đep.  Na koju god vodu da se ide i ako si več potrošio lovu da dođeš tamo ipak i želiš da uživaš i u dobrom ulovu...domačini uvek bolje znaju svoju reku. Da mogu priuštio bi si to ali uveren sam da mi taj vodič nebi baš disao za vrat kao da sam prvi put  uzeo "štap u ruke" jer me to ne bi učinilo zadovoljnom strankom a oni sigurno ne žele nezadovoljne stranke  ;) posebno ne ako je velika lova u igri  :)
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ne znam,nisam bio pa sad ovo govorim napamet...Ako u onakvim rekama ne mogu sam da nadjem ribu onda ribolov i nije bas sport za mene.
Jedno je raspitati se za reku,ribe eventualno tip musica sve ostalo mi je prevestacki i nimalo interesantno.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mislim da sve to ovisi kako počnemo gledati na stvar...može biti tako kako kažeš a može biti vrhunski provod uz druženje i moguča nova prijateljstva pa još vrhunski ribolov. Mada i ja sve ovo govorim na pamet  :blush: :)
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
jbg,ja mislim da treba vodic ako nista bar da ti kaze koji je deo reke i koja reka od 100 je dobra....ne treba da mi pokazuje ribu ali mi ne bi smetao da ide obalom i gleda sta radim....
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Valjda je i u UK ista fora na odredjenim rekama .. recimo na Tvidu ,... u Americi isto na nekim vodama .Pa to je onaj fazon da i ne pomisliš da  praviš gluposti na vodi a i dobro je za razvoj lokalne ekonomije ... iskreno mislim dobro bi poslužio na nepoznatoj reci za preporuku mušica koje se koriste ,koji su dobri delovi reke ..itd Zamilite koliko je dobra šljaka biti Fly Fishing guide na Novom Zelandu em uživaš svaki dan em lepa lova kaplje ...posao iz snova.
 
Vrh Dno