O. E. nimfe

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
najbolje bi bilo da odgledaš video O. E.  :D ili da se postavi step by step ali slab sam trenutno sa vremenom pa ču probati ukratko rečima. Najbolje je koristiti fibre od fazanova repa. Šest fibri se ustranu kratkim trzajem otrga sa korena pera. Čeljusti stege zajedno sa muvom okreneš na dole. Onda koncem učvrstiš dvije nogice. Kada zategneš konac one se podignu, tako i ostala dva para. Viškove koji štrlje odrežeš i kapneš head cementom i to je to. Nadam se da če ti ovo kratko i površno objašnjenje biti od nekakve koristi.  :'( :bye:
 

Gregor

Junior member
Učlanjen(a)
01.05.2006.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Uživač ja več 5 godina uvijek pecam uz prisustvo ribočuvara. :D Otkada sam postao ribočuvar. :hammer:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Gregore gledam one tvoje muve i stvarno su super, al molim te zabijaj ih malo plice u prste da ne bude:-X
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
bas fino :tbumb:, eto nije potrebno ni skidati ni kupovati taj dvd da se vidi način vezanja. Ipak u svakom slučaju O.E. DVD-i su vredni svake pare.

Kod Olivera E. mi se dopada što veže prekrasne muve na izuzetno vešt način a muve ne da su samo lepe nego su i lovne (barem one koje sam ja isprobao).
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Oliver Edwars -Fazanov rep (original)
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/SFYlIwDuPiE&hl=en[/flash]
 
Vrh Dno