obavjestenje

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
pohvale za sajt i za ideju svaka cast a sad da predjem na pitanje za administratora:

bilo bi veoma lijepo da stize na mail obavjestenje o odgovoru na temu....tako bi brze i sigurnije odgovarali na teme koje pratimo....



hvala
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pozabavicu se ovim problemo jer xoops ima podrsku za Notification.
Salut!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ubacio sam to sto je trebalo. Pazi sta treba da radis. Idi prvo u edit account. Tu se sada nalazi field Notification i tu izaberi nacin obavestavanja (moze i mail iz tvog accounta). Nakon toga otvoris temu koju pratis i na dnu ces naci notification options. tu cekiraj da te sajt obavestava o novim postovima na tu temu i to je to. Trebao bi da ti mail stize. Naravno mozes koliko hoces notifikacija (obavestenja) da cekiras. Ako nesto ne radi ti napisi da proverim.
Salut!
 

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
  Pozdrav svima ! Veliko izvinjenje administraciji ovog foruma,dugo nisam postovao i zaboravih  lozinku i meil i sve. Primoran sam bio da se

ponovo uclanim pod novim a starim nadimkom ''Mafke'',nekada sam bio Bucko M.

Administracija zna sta valja ciniti,mislim da nije dozvoljeno koristiti dve ''adrese'' na forumu.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
neka si se ti nama vratio a sa nadimkom cemo mi lako :tbumb:
 

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
Gegula,Tomy i Seb hvala na dobrodoslici. Prijatan je osecaj dedi,jako  :respect:
 
Vrh Dno