Ode Lazza....

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
  Iako ovaj sajt polako ali sigurno napreduje, mračne sile ga vuku nazad. Sa žaljenjem vas obaveštavam da je jedan od administratora i glavni dizajner sajta Lazza podneo ostavku na tu funkciju tako da je od sada samo običan član (samo do kad??). Još uvek sam pod utiskom da bih sad pričao o razlozima ali sigurno neću prećutati, mada verujem da većina zna o čemu se radi. Ovo je veliki gubitak za sajt i u ovom trenutku sa ogromnim pesimizmom razmišljam o budućnosti... Ne znam kako da povežem sve ono što bih vam rekao, ovo je previše za mene.  :mad: :'( :mad: :'(
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Jeste, ima "mračnih" sila koje bi da sajt povuku nazad, ali izgleda da ima i mnogo jačih sila koje to ne dozvoljavaju i velikom silom vuku napred, pa ova adresa i pored neprestanih napada raznoraznih nesretnika, stoji solidno učvršćena na prvom mestu po posećenosti mušičarskih sajtova i foruma na ovom jeziku.
Meni je ovo najbolji mušičarski sajt ikada i voleo bih da znam šta preti njegovom pozitivnom imidžu. Možda mogu da pomognem.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Vrlo tuzne i ruzne vesti  :( :mad:.
Za razvijanje sajta su najzasluzniji Laki , Jr i Lazza. Normalno i svi mi koji ucestvujemo doprinosimo pozitivno ili negativno (kako ko) njegovom imidzu, ali je nas uticaj zanemarljiv u poredjenju sa ovom trojicom.
Cini mi se da je sajt mnogo bolji posle zadnje korekcije koju su obavili upravo Jr i Lazza. Iz tog razloga mi je vrlo zao da bilo ko izadje iz tog tima. Znam da Lazza ne bi tek tako napustio ulogu administratora i da problem nije bas jednostavne prirode.Ali se i pored toga nadam se da ce problem biti resen u skorijoj buducnosti.
Cisto da se zna da je bas posle zadnje korekcije sajt dobio stotinak novih clanova.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Da li je potrebno da Blue Fox otvori usta i kaze zasto se to desilo ili zbog cega kako ili tome slicno,ukoliko dobijem dozvolu bice  :bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :lurk: :lurk: :lurk: :lurk: po odredjenoj licnosti!!!!!
Vrati se Lazza,gledaj to sa vedrije strane
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
:)
Nisam nigde ja otisao. Bicu i dalje clan ovog sajta i redovno cu da ga posecujem. Samo mi je dosadilo vise da budem clan tima, a da se moje reci i odluke ne postuju. Zato sam resio da budem regularan clan opet. Manje ce da me boli glava.  :bye:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Lazza budi to sto si i sada samo shvati da stvari kakve su takve ih i prihvati bez nervoze i samo napred  :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
Uz tebe sam  ;) ;) ;) ;)
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
lazza je napisao(la):
:)
Nisam nigde ja otisao. Bicu i dalje clan ovog sajta i redovno cu da ga posecujem. Samo mi je dosadilo vise da budem clan tima, a da se moje reci i odluke ne postuju. Zato sam resio da budem regularan clan opet. Manje ce da me boli glava.  :bye:

E pa lazzo dobrodosao u klub  :D .
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
....ako je covek tako resio treba to postovati,sigurno ima debele razloge za to...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Blue Fox Nis(lija) je napisao(la):
Lazza budi to sto si i sada samo shvati da stvari kakve su takve ih i prihvati bez nervoze i samo napred  :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
Uz tebe sam  ;) ;) ;) ;)

Mislim da ovaj thread nije namenjen zeljama i podrskama ko je uz koga. Blue Fox malo stvarno preterujes sa tim doskocicama u vezi Mixmastera, iako ja imam mozda najmanje razloga da ga branim. Problem je uletati u neke podrske prema bilo kome, pogotovo kada nisi direktno prozvan
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Proziva on sve,znas to i ti dobro a sebe gura u prvi plan ali ja nisam od onoh koji gledaju samo svoje dupe vec stojim iza kolega koji vrede,i nemogu da ocutim coveku prepunom cinizma,pljuvanja,isticanja,a iza svega se krije jedan ortodoksni krivolovac--u tome je stvar SIMS..

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Blue Fox Nis(lija) je napisao(la):
Proziva on sve,znas to i ti dobro a sebe gura u prvi plan ali ja nisam od onoh koji gledaju samo svoje dupe vec stojim iza kolega koji vrede,i nemogu da ocutim coveku prepunom cinizma,pljuvanja,isticanja,a iza svega se krije jedan ortodoksni krivolovac--u tome je stvar SIMS..

Ma BF problem je sto je tako uvek bilo! Mix se nije promenio bre, sta je to u vama puklo. Secam se dok sam imao dugu pauzu na ovom forumu koliko sam minusa dobio bez ijednog posta, sve zahvaljujuci postovima gde oponiram Mixu. Sta se to kod vas naglo promenilo za ovo kratko vreme? Treba li da iskopam iz prethodnih postova tvoje reci hvale za istog tog mixmastera?
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Bratić Fox, lakše malo. Ako je sve ovo ovde i na temi o vaškama zbog odlaska lazze, onda si "ubio pogrešnog čoveka". Trebalo bi da otvoriš novi topic "Laki nema muda".  :D (izvini druže Laki, mora neko i da se šali u uvakvim trenucima, trenutno na tvoj račun, sutra može na moj. Častim pivo za ovo.)  :)

A Mixa ostavi na miru. On je takav kakav je. Pisanjem o njemu samo smaraš druge i kvariš izgled foruma. Ljudi poznaju nadaleko čuvenog Mixa i znaju sve o njemu. Nisi im ti potreban da ih prosvetljuješ. To što si ti bio svedok kada je Mix izkrivolovio nekoliko riba nije razlog da mi to moramo slušati narednih godinu dana.

Krivolov nema mnogo veza sa forumom. Znam par krivolovaca sa varalicar foruma sa kojima se može veoma prijatno ćaskati. Jedan je čak urednik!

Neke druge stvari su bitnije za uspešno druženje na forumu. Nažalost, Mix je i tu ponekad pomalo tanak...
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Samo kopaj necu se naci  prozvanim ni malo vec ohrabrenim gde sam bio sa njim i ohrabrivao ga da radi ono sto najbolje ume a on se odao grebanju,krivolovi,iznosenju ribe iz revira pljuvanju itd itd.
Ne samo ja svi smo ga tada branili a sada je ostao SAM..
Bez icije podrske moda LAKIJEVE I ZAKULINE ALI I TE LJUDE JE PLJUVAO SAMNOM DOK JE RIBARIO!!!!!
 
Vrh Dno