Odjava na sedam dana

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Necu biti tu sedam dana. Idem u Vojvodinu sa opakom ekipom da umu nadjem spas. Budite dobri i lepi i pametni i tako to :whistle: . Ako nekom nedostajem ili trebam nek me zove na mobilni! Ajd zdravo!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sad možemo slobodno da kažemo k... p... g... s.... :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Lepo se sprovedi  :D Lucky, srecan put, i pazi se od Slovakinja i Madjarica :hammer:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Napred drugari, tata otisao na sluzbeni put :hammer: :hammer: :hammer: Salim se, srecan put i lep provod, druze Laki.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Vratih se pun utisaka. javno ću se izviniti  Milancetu i pedji sto im se nisam javio u povratku, jer sam bio ekstremno skapna i nesposoban za bilo kakvu akciju.
Lepo je sajt napredovao, što je dokaz jakog comunitija. koj će moj webmaster! Veoma lepo i opbećavajuće! Odgovore na gomilu postova ću napisati kada mi dune, sada me čekaju klenovi i testiranje BABA ROGE od štapa!
Vojvodina je čudo.....sledeće godine Bože zdravlja malo više ću je istraživati. Štuke, basovi i najvažnije pohotne mlade madjarice spremite se! :whistle:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
dobro došo' doma  :)

spominješ basove...jesi li možda video raub kapitalnog bassa? ako jesi onda potpuno razumijem osečaj oduševljenja  :yeswink:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Vazno je da si ti nama lepo vaspitan pa se izavinjavas, c, c, c, c, c!
E, kako je lako ispaliti drugare zbog Madjarica. :tbumb:
 
Vrh Dno