Oholi

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Podgorica negde 2002., zima, duva "sjever", ledeno hladan vetar koji prilazi kroz kosti. Ko nije bio i osetio ne zna sta je vetar, kosava je kao mala beba spram njega. Ja poprilicno napaljeni student sa standardno prevelikim ocekivanjima po pitanju zena. Drugarica sa faxa, Marija, na nevidjeno mi je rekla kako je neka njena drugarica idealna za mene. Spojila nas telefonom, mi klasicne budale, samo da nam je neka zajebancija i sve nam je ravno do... Zovem podgoricanku(imena se ne secam), ona radi, dogovaramo se da je sacekam ispred posla, kaze dodji ispred telekoma. Super, ja se skockao, malo parfema...pun sebe. Stizem na vreme i cekam....cekam...saljem jednu poruku, pitam je gde je. Kaze izlazi za minut. Opet ja cekam...cekam...i tako neko vreme. Pocetni entuzijazam je "sjever" produvao iz mene, sad vec potpuno ukocen od hladnoce saljem poruku devojci da ne bude ohola vec da izadje(naravno pisano u sali), kaze ona je ispred. Ja sav zbunjen, kazem da sam i ja ispred...ona kaze pa jesi li preko morace....tu vec oboje skapiramo da cekam ispred pogresnog telekoma. Ipak se nadjemo, saznam da ona ipak i nije ohola :) vec jedna bas super devojka, pricamo uzivamo....zvoni telefon, pijani zenski glas me proziva "aaaaaa dje si oholi hahhahaha, uskace jos pijaniji muski glas oholiiiii hahahahah" Marija i Milan, napili se u Oku u Ruzveltovoj, Podgoricanka je negde poslala poruku svojoj drugarici i palo je prozivanje. Ove dve "budale" pijane su se valjale po snegu kad su me zvali, ulepsao sam im vece, a i period kad sam se vratio u BG, dupe su mi pomerili od zajebavanja. I ostade meni tako oholi. Kasnije sam otvorio mail (oholidzo), naloge po forumima (oholi...). A u stvari zovem se sasvim uobicajeno, Vladimir Petrovic i pojma nemam sto sam sve ovo napisao. Valjda kao neko secanje na prelepo druzenje dok sam studirao....
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Prateći tvoje tekstove na varaličaru o izradi voblera sam skroz bio zastranio!Kada počeh se interesovati za mušičarenje imam šta da vidim opet OHOLI!
Slično sam i ja "fasovo" pa danas većina me zna kao Tomi nego moje pravo ime i prezime.Registrujući se po netu korstio sam ovaj pseudonim i stvorih sebi neko zaštitno ime kao neka robna marka  :doh:

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D :hammer: zakon


e pa dobro da meni nije ostao moj nadimak iz osnovne škole  :hammer: jer bi uvek morao da svakome objašnjavam kako sam ga dobio na času matematike pri rešavanju nekih razlomaka na tabli...totalno neki moj postupak koji zapravo ne postoji, učitelj me pustio da rešavam do kraja a ja pun sebe kako me ovaj ne pekida i sigurno radim ispravno... :hammer: i na kraju pravi rezultat.... :D dobio sam peticu kako je on rekao "kreativna matematika"  :hammer: Kaže on: "baltazar za ovu kreativnu matematiku imaš 5" i ostade ja godinu dana baltazar  :hammer: mrzeo sam taj nadimak a sada mi smešno  :D Još uvek kada se čujem sa najboljim drugom iz osnovne koji je sada u Norveškoj me ponekada zeza sa tim nadimkom ali ja to ignorišem  :smoke: :D :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
tommylee je napisao(la):
Prateći tvoje tekstove na varaličaru o izradi voblera sam skroz bio zastranio!Kada počeh se interesovati za mušičarenje imam šta da vidim opet OHOLI!
Slično sam i ja "fasovo" pa danas većina me zna kao Tomi nego moje pravo ime i prezime.Registrujući se po netu korstio sam ovaj pseudonim i stvorih sebi neko zaštitno ime kao neka robna marka  :doh:

ja mislio da si obdaren kao tommy lee cuvene pamele anderson bivsi muz i bubnjar meni jednog od omiljenih bendova motley crue.....jbg,kad off nek je off.....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa nismo uopste ja mislim da bi trebali svi ovde sad da iznesu zasto imaju takve nikove....to je bas dobra fora... mene zovu gegula recimo ,jer sam ja iz macvanske mitrovice a ovi iz sremske mitrovice sto je preko save  nas zovu gejaci..a od gejaka proizislo je gegula -gedza i sta ti ja znam vec kako :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:....
 

nickollica

Junior member
Učlanjen(a)
04.05.2007.
Poruke
46
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Nickollica -  nick na svim forumima,sranjcima preko neta..."internet nick"
Mali za siroke narodne mase...no kako starim,polako dobijam prefix cika mali...A mali jerbo sam bio najnizi u osnovnoj skoli...posle sam malo porastao..ali ne puno.. :blush:...i ne smeta mi... :lol:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
hahahaaha samo ukenjavajte temu, ipak je spanska muhica :). mnogi nadimci su nastali nekako interesantno..... uzmimo kolegu baltazara za primer :p
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Sad me svi zovu po imenu ili skraćeno Seb  ;) ali tu godinu dok su me u razredu zvali baltazar  :hammer: jooooj muke...baltazar  :D ja sam samo ignorisao  :lol:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
258
Lokacija
Norway
Nego ja mislim da nam nas kolega oholi, ovom temom u stvari zeli reci da zeli promeniti svoj nick, pa pita za savet koji bi mu savetovali... :D

Sta vi mislite? Jedan novi nick za naseg oholog.... ajmo predlozi  :D
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Gegula ovo LEE sam dodao nanekom od foruma jer je tommy bilo zauzeto,možda sam dotičnim gospodinom bio inspirisan  :whistle:

Lepo je upoznati ljude sa kojima se dugo dopisuješ!Obično to bude negdje na vodi.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
nespetro je napisao(la):
Nego ja mislim da nam nas kolega oholi, ovom temom u stvari zeli reci da zeli promeniti svoj nick, pa pita za savet koji bi mu savetovali... :D

Sta vi mislite? Jedan novi nick za naseg oholog.... ajmo predlozi  :D

"Požarevac"....ili "Zabela"  ::) :bleh: :bleh:....može sa dodatkom fly , al ne mora  :hammer:

 
Vrh Dno