Oholi's flytying corner

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Auuuu… je bilo u glavi kada sam video sliku. Onda sam procitao Silvijev post, taman lepo rečeno. Bruka. Šta si ovo radio, katastrofa izgleda, verovatno dobra slika povećava efekat ali meni ovo deluje kao nimfa iz svemira. Opasno dobra. 👍
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Hvala obojici.. Nimfa je prosta da nema dalje. Ovo odvajanje repova sam vec radio. . Koristio sam oranz konac cisto da da detalj...
Slikano na ogledalu... Radio sam focus stacking kako bi cela muva bila u fokusu to daje na dubini svega.... Slika tu mnogo znaci... Cak i prosecna muva kad se slika iz dobrog ugla izgleda kao svemirski brod.

Upravo sam okacio video neceg slicnog... A uradicu onda i ovu.... Nije tesko realno 🍺🍺
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
666
Broj reagovanja
305
Lokacija
Banja Luka
A meni pade cika Velja ne pamet: "sta je to pickice, je l moze to malo bolje? Pa ove noge su skakale s drugog sprata Volksbanke...
Eee to je vec nesto!"
Bravo i za muvu i za fotku..!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ahahaha cika Easy, hvala hvala... Moze uvek bolje. Al zanimljiv nam hobi pa uvek nesto palamudimo, dodajemo, oduzimamo....
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Tambaqui. Gde nadje ovo. Cuvaj jaja. Voli da gricne. Gledah neki dokumentarac.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
U jbt tek sad videh pirana 😂
Nije pirana.... Pacu... Al moze da grize dok se udica vadi.... Nije agresivan.... Al se bori i skace ko blesav. Mrena, saran i pastrmka na steroidima u jednoj ribi.
Drugar koji ga je lovio uz dorada kaze da je bolji borac od dorada....
Svemirska nimfa za svemirsku ribu :200:
Riba je bas svemirska da znas... Ovo je bilo zezanje malo. Ima efikasnijih muva od ove svakako za ovu ribu 😀😀
 
Vrh Dno