Oholi's flytying corner

zeljo

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2014.
Poruke
84
Broj reagovanja
176
@TMc hvala puno. Sto se cdca tice. Nije toliko zahtevan dok god imas 3iste muve.. Ako je jedna moze da se zasiti vode... I stvarno treba onda neka mazalica....al to je jako retka situacija obicno kad je kisa ceo dan....

Imas par fora za cdc... Ono sto ja koristim je papirna maramica/toalet papir.... To uvek valja imati pri sebi 🤣🤣🤣

Kad upecam ribu i vratim je.... Muvu kratko prstima protrljam ispod vide da skinem sluz.... Uzmem papir bas jako stiskam muvu izmedju papira... Da upije... Videces muva postane pufnasta nakon dve sekunde. Par laznih zabacaja i ko nova je.... Duze traje pisanje i citanje o tome nego cela procedura
Papirnate maramice zakon,topla preporuka👍
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Zamisljam sebe pa se nasmejah, sa jedne strane zakacim tipet holder a sa druge kako bih ga ja nazvao toilet paper holder i samo razmotavam po potrebi... hahahha
Salim se naravno. Nikada nisam koristio ubruse a eto amadou je problem mala je povrsina pa se i sam navlazi, razmisljao sam se da okacim gumicu na prsluk pa da tako tresem musicu pre susenja u amadou ali obzirom na receno zasto bih se zajebavao, jedna dve papirne i dosta je sigurno za celodnevni ribolov. Hvala vam na savetu.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Zamisljam sebe pa se nasmejah, sa jedne strane zakacim tipet holder a sa druge kako bih ga ja nazvao toilet paper holder i samo razmotavam po potrebi... hahahha
Salim se naravno. Nikada nisam koristio ubruse a eto amadou je problem mala je povrsina pa se i sam navlazi, razmisljao sam se da okacim gumicu na prsluk pa da tako tresem musicu pre susenja u amadou ali obzirom na receno zasto bih se zajebavao, jedna dve papirne i dosta je sigurno za celodnevni ribolov. Hvala vam na savetu.
Shit paper holder je dobra ideja. Al sa poklopcem zbog vlaznih dana 🤣🤣🤣

Salu na stranu.... Nekoliko maramjca je taman... Gumica dobro dodje.. Ne zauzima ni malo mesta
 

Piki

Senior member
Učlanjen(a)
19.03.2006.
Poruke
186
Broj reagovanja
22
Jel može neka nimfa ? Nema od suvih vajde 😂
 
Vrh Dno