Oholi's flytying corner

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Negde sam video kako se stari lenjir poseče na 3 parčeta od po 7-8cm i onda se oni spoje selotejpom po duzoj strani i dobije se ovakav alat tj nisam ni znao za njega tada ali sam zapamtio ono sto sam video, možda je to bilo na sajtu List musicar kako god lako se može napraviti a može biti od koristi.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Da se realno lako napraviti. Verujem da bi Milinka to za cas opravio
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Negde sam video kako se stari lenjir poseče na 3 parčeta od po 7-8cm i onda se oni spoje selotejpom po duzoj strani i dobije se ovakav alat tj nisam ni znao za njega tada ali sam zapamtio ono sto sam video, možda je to bilo na sajtu List musicar kako god lako se može napraviti a može biti od koristi.
Eto jedne ideje..
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
642
Broj reagovanja
1.317
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
Da se realno lako napraviti. Verujem da bi Milinka to za cas opravio
ja to radim na komadu tvrdog papira, stavim sve što treba, višak preko ruba, pridržim prstom, odrežem višak i stavim u hvataljku, može se i stavljat odmah odrezano na rub tog papira... pa se samo podigne i ulovi hvataljkom... ali ovaj alat je bolji jer sve bolje fiksira, mada kad se omota na muhu niko nemože skužit čime i kako je rađeno, istina da je ovakav alat odličan jer sve ljepo fiksira
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Негде сам видео како се стари лењир посече на 3 парчета од по 7-8cm и онда се они споје селотејпом по дузој страни и добије се овакав алат тј нисам ни знао за њега тада али сам запамтио оно сто сам видео, можда је то било на сајту Лист мусицар како год лако се може направити а може бити од користи.
пре неколико годину сам пронашао видео неког шпанца или јужноамериканца који је аутор тог алата кога је назвао БООК TOOL и сам алат наравно врло лако начинио и додао у моје три различите изведбе.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
пре неколико годину сам пронашао видео неког шпанца или јужноамериканца који је аутор тог алата кога је назвао БООК TOOL и сам алат наравно врло лако начинио и додао у моје три различите изведбе.
Svaka čast čika Rade

 
Vrh Dno