Open Gradac 2011

Radojica-pop

Senior member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Milanče je napisao(la):
Stukao sam 4-5 pre prvog sektora, čisto da ne gubim vreme :doh: A posle podne posle otrežnjenja sam u drugom sektoru bio prvi  8)
P.S. Čekam konačne rezultate is listu pa da malkice opširnije prokomentarišem, ovako bez fotki i rezultata mi malo bzvz
Profo stukli smo po 6-7 :hammer:
 

Radojica-pop

Senior member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
PROTA71 je napisao(la):
Ma sad mi je sve jasno,...u okruženju mi se našao profesor i prošlogodišnji šampipon Mita...
Jel bilo kakvog i uroka,Vlajne protrčale,bajale....Ciganke iz Šapca prošetale vodom....haa???
Proto igrom slucaja prosle godine nisam mogao da dodjem na takmicenje i nas Profo je to mudro iskoristio, ove godine to mu nisam mogao dozvoliti  :hammer: A u pravu si za ove vracare sve je pokusao i nas Vlada ga vodio kod najace vracare vlaskom magijom, no ni to mu nije pomoglo  :bleh: :D
 

Radojica-pop

Senior member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Fotografije nisu moje, Bojan ih je urado nadam se da nece da zameri sto sam ih objavio
 

Prilozi

  • r33.jpg
    r33.jpg
    199,6 KB · Pregleda: 326
  • r35.jpg
    r35.jpg
    203,6 KB · Pregleda: 318
  • r36.jpg
    r36.jpg
    202,9 KB · Pregleda: 342
  • r30.jpg
    r30.jpg
    203,7 KB · Pregleda: 320
  • r32.jpg
    r32.jpg
    175,5 KB · Pregleda: 370
  • IMG_5384.jpg
    IMG_5384.jpg
    110,6 KB · Pregleda: 314

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Evo i mog osvrta na Open Gradac 2011.
- Kao prvo da napomenem da je po mom mišljenju ovo bilo najkvalitetnije takmičenje ikad održano na ovim prostorima. Pre svega staza je bila odlično uređena, mesta čista i raskrčena, ribe je bilo u celim sektorima tako da su uslovi bili prilično ravnopravni za sve učesnike. Svaki takmičar je lovio na po 4 mesta po pola sata u svakom sektoru.
- Nagrade su bile lepe i vredne!!!
- Takmičari su bili sasvim ozbiljni i bogami vrlo jaki - Ekipa iz naše reprezentacije, Sabahudin koji je BiH reprezentativac, odlična ekipa iz Valjeva, sva trojica pobednika sa prethodnog Memorijalnog takmičenja...
Vrlo ozbiljne sudije merači riba, kontrolisale su se i kontra kuke na udicama...

Reč dve i o pojedincima pa se makar i naljutili na mene  ;)
- Šampion je POP, ne možemo mu ništa  :eek: Mada ja ne odustajem i držim ga na nišanu i dalje :D Peca maksimalno koncentrisano, sve tehnike (nimfa, suva, strimer,...) i nemilosrdno.
- Srđa Savulov je moj divni skromni prijatelj koji peca na Gradcu više od decenije. Opušteno je došao da se zabavlja, dobio odlične pozicije i otpecao ih bez mane i straha. Kaže: "Ma Mito imao sam sreće!" A ja svima kažem da ipak nije samo sreća u pitanju!!! On je u ribolovu ceo život, predano i posvećeno pa mu se to naravno i vraća :)
- Dex je treći. Ne znate Dex-a? Zato on zna svaku pastrmku, svakog poskoka, svaku sunčanicu, svaki vrganj, svakog sokola i daždevnjaka u klisuri reke Gradac. Od njega sam pre 15 godina ja počinjao da učim kako se love gradačke lepotice. Inače kad sam njega pitao kako ide rekao je: "Slabo, ne radi riba, sve hvatam na silu! Da nije takmičenje ne bih ni pecao." Ako Vam nije jasno kako da prevarite neku pastrmku na Gradcu pitajte Dex-a. On je već tu istu sigurno prevario :tbumb:
- Pera je četvrti. Najkraći staž na Gradcu ali sigurno najveća minutaža na stazi u poslednje dve sezone!!! I to višestruko veća od svih ostalih. Takav pristup uvek daje rezultate. Iako je grobar - naučio je da peca  :hammer:

- A ja??? Peti  :eek: I nezadovoljan :mad:
Isti broj sektorskih poena, čak i riba kao Pera ali manje santimetara. Jbg i titulu izgubismo pa sad još i ovo :doh:
Pre podne sam se u sektoru borio sa maliganima u krvi, iskidah i muve i predveze. Izgubih silne ribe, neke od njih stvarno sasvim neshvatljivo... Mada sam pobedio okolne takmičare levo i desno od mene (Sabahudin i Boris-Bodži) izgubih šanse za postolje dok sam se otreznio i prišao k sebi.
Posle podne sam izvršio silan pritisak od starta  :D i pobedio u sektoru ali se to ispostavilo kao nedovoljno... :(

Sve u svemu sve pohvale EKo Društvu Gradac i velika žalost sa moje strane što je ovo jedina reka i jedina ekipa ljudi koji mogu ovako nešto organizovati. I oni su zaslužili da negde budu gosti...
Vidimo se dogodine, sve će Vas pobijem (pa makar i u rakiji ako ne mogu bez kontra kuke :D )

 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Lepa reportaza, a i svakako predivno takmicenje, lepo bi bilo i samo gledati ga  :tbumb:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Fala kolezi  :tbumb:(velika mi je čast da mogu to da kažem) MITI na lepim rečima.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
tako je pero,tucemo ih i u fly fishingu....jos jedan u nizu....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
imate bre srece sto ja nisam bio tamo :)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Odlična reportaža Milanče i opisi ,žao mi je što nisam bio da upotpunim dogadjaj...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma imate bre sreću što sam ja "tamo daleko" u zemlji slovedoniji  :lol: :lol:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
simpson H je napisao(la):
Stvarno bez tebe, to nije to.
Što ti stalno imaš želju da komuniciraš samnom  ? bilo ovde ,bilo na nekim drugim forumima ,aj  ne smaraj više ....
 
Vrh Dno