OPEN GRADAC 2017

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Luka ,
ja sam rekao Draganu da je ne mogu da se takmičim ,a vidim da sam na spisku i dalje,bolje izmenjajte to i ako ima neko nek peca sa njima,neko od ovih slobodnjaka.
Ne vredi
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Npr maric hahahahahhahahah. Cuti tu do pred sam kraj. Gde ricma da vam uleti kao zamena pa da zasere sve :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Alo Mongolski cebackok nisam u Srbiji jbt I zvali me ljudi jos pre mesec dana. A I ja sam glup u pm pa tebi je uvek ulazilo u bulju pre nego u glavu  :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Razvalio bi po kazanu...  Hahhahah
Bilmezu znam da nisi u srbiji. Posle onakvog plasmana ja bi se namazao imalinom i pobegao u ugandu od sramote :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pa Uganda je bliza od Kine  :hammer: boli te patka karas drbele kineskinje i mene si nasso da prcas. Ae mars tamo. Idi vezbaj za film.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Mene bar nece da pojedu.... Za tebe u ugandi ne garantujem
Hshahha
Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
pera je napisao(la):
Luka ,
ja sam rekao Draganu da je ne mogu da se takmičim ,a vidim da sam na spisku i dalje,bolje izmenjajte to i ako ima neko nek peca sa njima,neko od ovih slobodnjaka.
Ne vredi

Možda smo mogli nas dvojica...fali nam samo treći  :nowink: "Kazandžije Fly Team"..."Kobasica, sir i pivo/guzimo sve živo Fly team"..."ProfyFly Ku(R)vari"..."Master & Blaster"..."T.H.S.N"(tuđe hoćemo svoje ne damo)!!!

p.s. Mutiću Petre, znaš li rode ima li kod Kize Strofta 0,08, 0,10 i 0,12mm ABR ili šta već??
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Proveficu za stroft pa javljam,al mnogo je to tanko za nas matore
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Vi ste za hardcore niste za soft  :hammer: :hammer: Bolje vi neku Drinu organizujte ucipljujem se za neku jagu ;)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Vi ste za hardcore niste za soft  :hammer: :hammer: Bolje vi neku Drinu organizujte ucipljujem se za neku jagu ;)

Muticu Petre fala...i rodjo vidi sta iznjedri Valjevo city....op cvrc gevezen zajn...pravo na jagu...gde nadjosmo ovog nevaspitanog :doh: :bleh: :nowink: :) :hammer:

Ma rekoh na tanke niti da se dohvatimo vrhunskog plasmana...al ajd da prepustimo ovim mladjim da nesto pokazu  na terenima reke Gradac..i onako sem par timova (Sampioni, slobodni strelci sa dna tabele, bratija iz MNE i dragog nam juga ostali nas bas i ne motivisu previse.. :tbumb:
U svakom slucaju lep provod svima i dobro druzenje..

p.s. nasao sam nam i treceg...nada on to i ne zna da je treci medju jednakima ( Bakijalele from PA) a kapiten Luka  :) :hammer: :nowink:
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
PROTA71 je napisao(la):
Možda smo mogli nas dvojica...fali nam samo treći  :nowink: "Kazandžije Fly Team"..."Kobasica, sir i pivo/guzimo sve živo Fly team"..."ProfyFly Ku(R)vari"..."Master & Blaster"..."T.H.S.N"(tuđe hoćemo svoje ne damo)!!!

p.s. Mutiću Petre, znaš li rode ima li kod Kize Strofta 0,08, 0,10 i 0,12mm ABR ili šta već??
Moze "master&blaster" ali onda moras da ga nosis na ledjima preko gradca.  :hammer:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
neca011 je napisao(la):
Moze "master&blaster" ali onda moras da ga nosis na ledjima preko gradca.  :hammer:

Pa saaaaaaaaaad ako bude kaka TT...ili ti Tina Turner ma do izvora i nazad  :hammer: :hammer: mmmmmmmm "klaso"barabo sve znas  :nowink:
 
Vrh Dno