Orvis Batenkill Large Arbour fly reel

Z

Zakula

Guest
Shta mislite o ovom chekrku??Da li ste imali iskustva sa njim?
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Imam jednog crnog. Jedan od pravih UK made aluminijumskih LA, sa izuzetno velikom i plitkom spulnom, pa bekinga gotovo i da ne treba ako se uzima u velicini koja je deklarisana za odgovarajucu strunu. Vrlo glatko radi, jednostavnog mehanizma, solidne izrade i zadovoljavajuce kocnice, mozda je samo tockic kocnice mali, ali nista strasno. Ima stalni klik, ali je vrlo tih i prijatan za uho. I precizno je uradjen, garantovano ne "stipa" strunu. Meni odlicno balansira stap #5 sa strunom na njemu (mislim da moj nosi oznaku velicine 3, nije mi trenutno dostupan).
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Ja imam jedan ,zlatni,s kojim sam zadovoljan.Nije vrh,mada sam ga kod lavova platio "ko prvu ljubav".Vrši posao i dobro mi balansira Orvis TLS 9'.Moj je Batenkil III.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Proturio sam ga par puta kroz ruke i posto Zakula znam da hoces da ga uvezes, neces se pokajati.A ako nisi imao prilike da ga vidis zamoli Miroslava(transfuziju) da ga donese na sekciju.
 

pex

Junior member
Učlanjen(a)
23.03.2008.
Poruke
91
Broj reagovanja
0
Ja bih jednu III ako ima,a ako hoce neko da uveze samo napred ......ma moze i polovan....
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Imam ja jednu III.I Sale mi ne da da je promijenim.Ja trazio nesto lakse.Mada,cekrk je extra.A da,zlatan je i made in engleska. :bleh:
 

pex

Junior member
Učlanjen(a)
23.03.2008.
Poruke
91
Broj reagovanja
0
:doh: Ako budes hteo da ga otudjis molim te stavi do znanja  :drool:....mislim par dana pre nego ga stavis na oglas oglasi ga kod mene na PM...cekam  :whistle:
 

OSX

Junior member
Učlanjen(a)
12.04.2007.
Poruke
65
Broj reagovanja
0
zna li mi neko nesto reci o ovome???
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Znam ja.Posalji ga u Novi Sad da ti ne ruzi zivot.Ja cu se vec snaci s njim.

Pex,Orvisa  ne otudjujem.Ako bude neki free,saljem ti PM.Prvo tebi.
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
630
Broj reagovanja
113
Gde se uopšte prave novi Orvis čekrci? Nekad su bolji bili iz Engleske, a sada?
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Na žalost,al tako je.Moj je made in Engleska i mislim da ima neke razlike.Vidio sam te bez oznake,ili je imaju,nem pojma,ali opet,i jeste i nije razlika.
 

pex

Junior member
Učlanjen(a)
23.03.2008.
Poruke
91
Broj reagovanja
0
Ma daj rabbit ustupi mi taj tvoj ionako si ga izgustirao :'(....a meni ne smeta sto je polovan :nowink:....ako se smislis  :blush: PM
 
Vrh Dno