Pa dokle vise bre ljudi? Jos jedno trovanje ribe...

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ma dzabe ogromne kazne kad seljak baci stari sporet u reku a niko iz komsiluka ga ne prijavi. A onda kad ja dodjem do sporeta i pocepam kombinezon na njemu mogu samo da se uvatim za glavu i da placem jer ne znam ko je to bacio u reku.
LJUDI, POTREBNI SU NAM SPIJUNI  :phone:.
 

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
Brate moj nisu za to krivi MALOGRADJANI ( oko cele morave i nishave ) nego ribolovacko udruzenje.

koliko kosta dozvola za ribolov ?  :mad:
ja neznam cenu dozvole i nikad u zivotu necu vise da je izvadim zbog ljigavaca  :mad: (ne znam kojim imenima bi ih sve nazvao ali se bojim da ove postove citaju i mala deca pa cu ostati kulturan) iz ribolovackog udruzenja zato sto uzmu para toliko da mogu od godisnje clanarine da naprave 3 kalche (trzni centar) a nista ne ulazu u reke pa jel znate vi koliko se naplati kazni za nenosenje dozvole, PA GDE SU TE PARE ???????  pojelo se i popilo pa nema za riblju mladj .  :mad:
Ja sam vise u Nishavi proveo od svih tih debila zajedno, PA ja cu njima da pocnem da naplacujem dozvole ja svake godine Grabuljom po nishavi cistim travu (pravim mesta za klena) vadim limove, vrata, "Skoljke" ali ove skupocenije kao npr. Fica, 101, 128 ITD.....  :D :D i do sada nikad nisam video nijednog od kontrolora a zapamtite ovo  :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
                 
                      [size=10pt][size=10pt][size=10pt]"PISACE NOVINE KADA MI KONTROLORI  NA NISHAVI POTRAZE DOZVOLU"[/size][/size][/size]
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

  AKO NA OVOM SAJTU IMA NEKOG IZ RIBOLOVACKOG UDRUZENJA MOLIM GA DA SE JAVI I DA OBJASNI NASTALU SITUACIJU AKO IMA MALO SAVESTI 
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
https://m.facebook.com/infocentrala/videos/454263578864136/
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Greota za ovu reku ( i za svki potok uopšte ), ozbiljnih klenova ima i prelepih potočnih  mrena. Inače ne pamtim da je celo korito reke ugušeno  ševarom i moguće da više riba nema kiseonika. Bukvalno NEMA VODE.

  Ovo sam video  samo još jednom kada sam bio dečak od 8 god., i tada su se sjatilimeredovima i rukama da pokupe ribu koja je na izdisaju zbog  nedostatka vode jer se reka  iscepala na barice od 1m. Prizor užasan i nehuman postupak građana svih klasa ( nije bilo sirotinje sa meredovima ), samo da je DŽABA riba. Povratila bi se riba jer je  pljusak veeliki pao iste večeri.

Ova reka je trovana par puta ali uvek se brzo oporavi.

TMC komšo, hvala na pažnji  :respect1:
 
Vrh Dno