Papučarski Rock and roll

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Na ovu si mislio,što se vezuje za 5 minuta,izgubio sam kutiju sa muvama  :'(  i sad ne vezujem ništa preko toga dok ne spremim nešto za pecanje,mada kamenjarka slabo ove sezone iako sam zadnji put imao na vodi gomile njih, riba nije htela da je pogleda(mislim na prirodne) a kamoli ovako nešto !Bilo i lepših u kutiji ali ostaše negde u nedođiji,lepše iduće godine a sad samo da premostimo neku situaciju na vodi sa ovim živuljkama!  :hammer:
 

Prilozi

  • IMG_0003.JPG
    IMG_0003.JPG
    143,9 KB · Pregleda: 691

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Ako nece ovu -nece nijednu  :tbumb: :tbumb:
Mozda ti ispala kutija u panici i bekstvu od nevremena (nekome ce se posreciti)
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
A ko za inat meni pre dva dana pala ideja da napravim kamenjarju kao i SasaPi i onda Kuzma postavi to pitanje...
i ja sam misljenja da je ovo bolja imitacija kamenjarke neko atraktor  :tbumb: :tbumb:
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Strashni i ja mislim da je ovo bolja imitacija
iz mog ugla ova je malo skromnija ali prakticnija
stimulator ne volim da koristim jer je na tipetu kao vrabac, frcka ga i nije za daleke zabacaje
mnogo je nabudzen taj stimulator ali ljudi love i na njega, najcesce po brzacima ali i cimkanjem
ova saletova je bez suvisnog preterivanja sa materijalima
ima sve elemente jedne dobre imitacije kamenjarke- dobra plovnost, verna silueta, boja, a verovatno i velicina
ja sam za ovu imitaciju iako sam do sada koristio neke druge nabudzenije
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
ja sam vezao isto kao i on, u stvari jednom dok sam na brzinu listao ovu temu ucinilo mi se da sam video kamenjarku i samo sam uradio copy/paste, posle pogledam i vidim jednodneka...haha
stavio sam bas veliku udicu i malo veci snop jelena, posto imam dosta, a duge su dlake, za plovnost ne brinem a sumnjam da nece da da rezultate

mozda u nekoj varijanti palmerujem deo koji je na udici...(petlom ili kokoskom, probacu obe varijante (e sad zasto kokoskom, drugar za suvu za klena koristi koku i mnogo lepo izgledaju nozice a ne smanjuje plovnost))
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Neću više Sebu da kvarim temu,policelonke idu samo ovde  :yeswink: !Danas puno sitnih klenova na (normalno) sitne bumbare i smeđe pčele,izbockao sam ih mnogo i zadovoljio dušu i telo posle duuugooog posta !
 

Prilozi

  • crna trojka.JPG
    crna trojka.JPG
    130,2 KB · Pregleda: 772
  • pchela.JPG
    pchela.JPG
    234,5 KB · Pregleda: 722

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Nešto za sutra ako nema vetra,juče i prekjuče sam ukrasio vrbe pored Nišave ko novogodišnju jelku!
 

Prilozi

  • pchela.JPG
    pchela.JPG
    108,3 KB · Pregleda: 654
  • pchela (2).JPG
    pchela (2).JPG
    101,6 KB · Pregleda: 676

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
pcele su prelepe!jaoooo,nista ne pricaj za kicenje,skoro sve muve pokidah!!gusta trava u priobalju je SMRT! :doh:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Jedan skočko,narandžasti !I jedna stara slika zunzare kojoj je isto ovde mesto!
 

Prilozi

  • zunzara.jpg
    zunzara.jpg
    139,6 KB · Pregleda: 594
  • skakavac.JPG
    skakavac.JPG
    125,3 KB · Pregleda: 667

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Taman ih navezah i izbistri se voda kad ono pljusak! Pravi klenovski na udici No-14. Strelko provokator kaže da ne umem da vežem mrava,evo Strelko vežbam i učim se a sutra leteći sleću odma ispod!
 

Prilozi

  • mravi.jpg
    mravi.jpg
    150,7 KB · Pregleda: 848

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lepi su :tbumb:

ima jedan mrav pa nikako da ga uradim kako bi trebalo, isto je od policelona a segmenti na zadku se urade tankom bakrenom žicom pa se prelakira i dobije se fin efekat. kad god probam nešto zbrljam. Probat ču ponovo! Do tada se držim onih jednostavnih od dubbinga ili oguljenog pauna.
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Za kraj leta malo sitnine nije na odmet !
 

Prilozi

  • IMG_0004.JPG
    IMG_0004.JPG
    109,4 KB · Pregleda: 636
  • IMG_0005.JPG
    IMG_0005.JPG
    104,1 KB · Pregleda: 596
Vrh Dno