Paralija

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Evo definitvno idem ove godine na more i to u Paraliu. Posto nemam adekvatan pribor za morsko musicarenje a i upraznjavacu ga svega par puta, ponecu stari Hakyo (ili nesto slicni - mrzi me da ustajem da procitam) i Jexon cekrk (sve #5), neki stari konac i musice (koje jos nemam).

Moje pitanje je sledece:

Koje musice da ponesem, sta od riba pliva (posto u Grckoj nisam bio 15 god. pa ne znam da li je isto kao na jadranu) i da li blizu ima neka reka ili jezero pogdna za FF ukoliko mi ne "podje" na moru (idem kolima). Nemam ambiciju da hvatam krupne ribetine, ali bih voleo da ima neke akcije.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Jbg. osecam se glupo sto odgovaram sam sebi, ali kad volim da pitam pa tek onda da razmislim o svemu.

Evo ovde se pominje reka u blizini Paralie (http://www.musicarenje.org/index.php?topic=892.15).

O igli, brancinu i cipalu je vec bilo reci. Moje se pitanje najvise odnosilo na druge vrste riba (uglavnom sitnijih riba) koje su u blizini obale, jer su moje bacacke vestine veoma skromne (narocito sa strimerima) a stvarno nemam zelju da koristim parangal.
 
Vrh Dno