Partizan

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Mi malo stariji se dobro secamo ovog ctraca.

 

Prilozi

  • Fudbal-620x350.jpg
    Fudbal-620x350.jpg
    30,3 KB · Pregleda: 136

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Citam ove vase komentare i ne mogu da verujem da se ljudi jos uvek prepucavaju oko jebene Zvezde i jebenog Partizana. I isto tako ne mogu da veeujem da je 42000 budala platilo kartu da gleda onaj anti-fudbal i to vec 20tak zadnjih derbija.
I isto tako ne mogu da verujem da svaki put bacim 2 sata zivota, ispred TVa, na neke debile koji ne znaju sta je dupli pas. Izgleda da sam ja ipak najveca budala.  :'(
Preorati fudbalske terene, posaditi kuruze, motike im podeliti pa da rade nesto pametno a ne da od moje plate uzimaju porez i da daju debilima...
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ma ne prepucavamo se, sve je to odavno već viđeno. A za kuruz si 100% u pravu.  :tbumb:
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Ma koje prepucavanje, nego sam izbacio snimak, jer nisam mogao da verujem kakav je gol priznat. Iskreno, bolji se fudbal igra u Engleskoj trecoj ligi, i lepsi je za gledanje. U pravu si totalno da je ovo antifudbal. Ja to vise ne pratim,  ne znam ni ko je prvi na tabeli, nego eto slucajno se zadesilo da odgledam. Bio kuci, i drugar mi javio da moze da se gleda preko neta.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sve vec vidjeno namestalo se i gledalo kroz prste i partizanu dok je ds vladao,nazalost politika je u sportu i drazi nema...mada da je bio barum barum ili ti la livea.....sjajna fora....idemo dalje opet do sledeceg derbija,dajte igara glupavom narodu...propodosmo sve...
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/odbojka/crno-beli-krah-odbojkasi-partizana-ispali-iz-superlige/38l1f04

Evo me @rićma  :nowink: :hammer:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
https://www.youtube.com/watch?v=s0Jse5ZhXIY&feature=youtu.be
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
-PRAVDA ZA SLAVKA KOMARA... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
http://www.butasport.rs/fudbal/parole-grobara-na-154-vecitom-derbiju-foto/
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Gegula brate,da te obavestim da je PARTIZAN sampion Srbije.
znaci,uzalud trud,dzaba vam sve i vlast vas gura al ne ide. :hammer:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
doso je kraj moj cigane
nista od titule ni ove godinee...........peetre druse hleba igara i to je to....jad i cemer sport u srbiji...izgubio se svaki smisao prepucavaju se preko novina oko titulee muka mi je...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
nista bez grobara,stiven sigal,niko 6
 

Prilozi

  • viber image.jpg
    viber image.jpg
    242,4 KB · Pregleda: 82

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ivke druze pa jel si procitao prvu recenicu u naslovu>>>> i sta je tu cudno,sportisti gledaju svoju egzistenciju i ne biraju gde ce da rade vec idu tamo gde im daju bolje uslove....ja sam jedini mislim pametnjakovic na svetu koji nije hteo u zvezdi da igra jer le partizanovac....al dobro svako uci na greskama,...inace institucija je jednom prilikom izjavio da mu je najveci uspex u karijeri  to sto ga mrze navijaci komsinice.... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno