Pastrmka 2010

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
pozdrav musicarima. i ja da se malo zabunim zbog tako lepih riba.. stvarno je steta sto te i takve ribe zavrsavaju u pecici il slicno. treba jim jako dugo vreme da porastu tako velike..i onda se nadje neki ribolovac i to prekine za tren, te nakraju sve zavrsi u smecu ili wc solji. bezveze.

no evo ja ufatih ovih dana ovde kod nas na savi kalifu od 64 cm, za nasu vodu prilicno lepa riba. naravno pustena je nazad u vodu. lep je to osjecaj kad mirno ode nazad u dubine : )

uzela je cooper john
0_1.jpg
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Čestitke Lorenco i svaka čast za catch and release!
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
prelepa riba,a jos lepsa u vodi,svaka cast majstore.... :D :D :D
 

todor

Junior member
Učlanjen(a)
22.09.2006.
Poruke
71
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac
Komad sa Moravice.

Naravno vracenA, dase jos neko upiski od srece.

 

raka HARDY

Junior member
Učlanjen(a)
17.02.2010.
Poruke
67
Broj reagovanja
0
Svaka čast svima ! Lepe ribe ! Samo jedna mana kod većine fotografija.. Ambijent loš. Vide se ribe i ribolovac ali ne i voda, prelivi, tereni . Jednom rečju , da bi slika bila potpuna, potrebni su ribolovac, riba i ambijent. Nov sam na Forumu i nisam stiga da pročitam sve teme, no, na nekim Forumima baš ima tema - fotografije i postaljanje fotografija. Kolege daju mnogo lepe savete i slike su zaista mnogo lepše. A i često je među nama neki profi fotograf ili urednik nekog časopisa pa nam objasne kako se fotografiše.  ;)

Sve u svemu, sve čestitke za ulove !!  :tbumb:
 

todor

Junior member
Učlanjen(a)
22.09.2006.
Poruke
71
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac
Apsolutno se slazem sa primedbom,
ali, kako bi C&R imao smisla,
pravi se brza fotka pa ako uspe, uspe,
a ako ne bice jos ulova i novih fotki.

A i nase vode su dosta male pa je pecanje u paru je vise druzenje,
a pravo pecanje je kada ostanes sam, ali onda ti nedostaje fotograf.

I onda to izgleda uglavnom ovako



imala je sigurno pola metra....
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Slazem se s'tobom todore ,ja sam u ranijim postovima pisao kako sam ove godine prvi put isao na pastrmku na VISOCICU sa svojim drugom Vekom i imali isti problem da li da slikamo jedan drugog sa ulovom ili se bacimo na ozbiljan ribolov,izabrali smo ovo drugo pa su slike bile u drugom planu,ali kad god smo imali priliku slikali smo. :yeswink:

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
E pa brate u mom slučaju žene/devojke ipak služe nečemu drugom :hammer: :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno