Pastrmka 2015

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Svaka cast momci. Posto je prvi pao na nedelju ja sam ga prepustio ekipi koja lovi vikendom  :D Ja to vise volim među tednom. Tako da sam ja eto otvorio sezonu i upisao se drugog marta. Lovio sam dopodne par sati na Savi i tu podigao jedanajst lepih pastrmki i dva lipljena. Posle par sati sam se opet vratio jos odloviti u popodnevnim satima ali na maloj recici Lipnici koja se uleva u Savu. Tu sam krstio nimfe iz catguta  :) samo na njih je bilo oko 20tak pastrmki, sve ukupno dobro preko tridesetak komada vecinom manje ali i šest komada je bilo baš lepih za tako malo rečicu. Sve na nimfe osim zadnje na peša u sam sumrak. Dakle samo par puta sam zabacio strimer da ga probam i nakon par zabačaja legla je još jedna poveča... Tako, otvorih sezonu i ja se pošteno upisah.  :D :lol:  :smoke:

Jedva sam dočeko ovaj dan, toliko sam pročačkao terena nimfama da sam ih bar 10 komada izgubio po kamenju sa dna  :doh: :hammer:

Kameru nisam nosio jer nisam baš nešto očekivao neke ultra ulove. Iskreno, niti mi je bilo do fotkanja ali malo sam ipak telefonom reda radi stisnuo kakvu fotku.

Lovio sam do podne trojkom od 11 stopa a popodne klasika 905.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    56,6 KB · Pregleda: 380
  • 2.jpg
    2.jpg
    76,7 KB · Pregleda: 400
  • 3.jpg
    3.jpg
    88,3 KB · Pregleda: 392
  • 4.jpg
    4.jpg
    43,1 KB · Pregleda: 389

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Lepi ulovi Seb , a jos sa trojčicom...dozivljaj za sebe  :drool: 8) :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hvala momci!

Da, ko da bi se "sreća našalila" na trojku samo velike a na peticu mešano na "žaru"... Mislio sam i sutra otići ali napravit ču ipak pauzu, namotat treba muve koje sam pogubio  :hammer: a i kod kuće imam nekog posla kojeg stalno odklanjam za "neki drugi put"...sutra to sve izmajstorišem što treba pa ako dragi Bog da u četvrtak opet i najverovatnije celodnevno pecanje bez pauze...bar za sada tako stvari obečavaju, videt če mo... moram neka dublja mesta pregledati pa malo swingovati svičem.

Vidio sam danas baš lepe velike lipce ali jedva sam se suzdržo jer bi garant pali... Neka ih u miru, neka se mreste, ako kakav padne kao kolateralac ako tako mu i treba onda...hehe
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Sve pohvale za Mliku i njegov ulov kao i fotose bravo :respect:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Kad god se pojavi mlinka pravi zazubice sa fotkama I ribama.. :respect: :respect: :respect: :respect:
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
642
Broj reagovanja
1.317
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
Hvala ljudi, sreća da me moj fotić služi, iako je su sve fotke slikane sony digitalnim idiotom.

gegula je napisao(la):
Kad god se pojavi mlinka pravi zazubice sa fotkama I ribama.. :respect: :respect: :respect: :respect:
Gegula: imaš sreće što je ovo samo mušičarski forum...  :smoke:
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Evo i moja prva riba sa otvora,upisah se u rano jutro .. Sva desavanja sam imao na strimere .
DSC08431.jpg

DSC08436.jpg


A kad stane ribe,krece fotka

10353022_417455275086124_3276046137879389875_n.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Super. Videh kod benjamima fotke. Lepo bas
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Sreca pa sam se napecao do 10h, kasnije mrka kapa,riba neprimjetna skroz :'(
 
Vrh Dno