easyrider_
Hero member
Sreca kad se osmjehne...Easy, ove prve pege su nesto nestvarno! Ulovi su top!
Sreca kad se osmjehne...Easy, ove prve pege su nesto nestvarno! Ulovi su top!
Rajderu, fantastican dan na vodi, i nauzivao si se bas i BRAVO sto si lovio i suvom muvom.Popraviće seЈесу, све су такве витке због мањка хране у реци. Али по мени најлепше, праве дивље поточаркице.![]()


