Pastrmka 2026

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.646
Broj reagovanja
565
Lokacija
Beograd
Nema na cemu iskreno. Tesko pecanje. 2 velike meke na stapu nisam izvukao. Ali svakako prelepo, jer sam isao da vidim drage ljude, da odmorim ali naravno i da otpecam ali bez jurnjave, stresa i tih sranja. A Neretva ko Neretva i dalje lepotica ♥️
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.646
Broj reagovanja
565
Lokacija
Beograd
Najveca satisfakcija mi je sto su 3 coveka lovila na moju nimfu i sva tri imali po par meka na stapu. Naravno dvojica iskusnijih su izvukli sve sto im je udarilo. Tako se pogodilo da riba 4 dana jede samo tu nimfu.
 
Vrh Dno