Pecanje u kini

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Drugi dan pecanja.... Uglavnom sitnije i kisa koja je ceo dan padala... Usla mi u dzep i udavio sam telefon....
https://youtu.be/tTGwR4rcXp4

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Oduševljava me kako je raznovrsno lepa i interesantna reka. Velike ili male ribe svejedno je, super ribolov svaka čast.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
TMc je napisao(la):
Oduševljava me kako je raznovrsno lepa i interesantna reka. Velike ili male ribe svejedno je, super ribolov svaka čast.
Hvala druze. Stvarno je neverovatna reka....

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
https://youtu.be/eEsGAsSUHSw

Nadam se da je ovaj video zanimljiviji malo.... Ima svega, suva, ceskarenje, nimfa na daljinu....ima par nekih stvari koje su mozda nekim ljudima nove....
Kritike dobrodosle

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Lep video, kao što i sam kažeš raznovrsno pa je samim tim još interesantnije, odličan ribolov i puno riba, svaka čast. Koje jačine si štap koristio? Ne mogu lepo sa videa da zaključim kada si nimfario na daljinu nisam primetio indikator, leader ceo ode pod vodu a musicarsku strunu si koristio za tu namenu?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Hvala Tmc, drago mi je da ti se svidja. Stap je meni najuniverzalniji, ovde je winston air 3wt 8.6ft....moze i za cesko, za suvu je vrh a sa strimerom se snalazim kad moram.
Lider je konusni 9ft ima na njemu bikolor i duzi tipet. Nije savrseno za ceskarenje al moze da prodje....kad se navikne covek odlicno. Za ovu dubinu sam koristio jako tesku nimfu, konusan predvez teze probija vodu pa nimfa valja da je teska...javi bead je tungsten. Mislim da ima 0,8gr.
Zabacim uzvodno, sacekam da potone koliko mislim da treba, i polako vuckam. Indikator plivajuci ne koristim a bikolor kad potone se ne vidi tako da se ide na osecaj ili se gledaju trzaju na kanapu...
Na dnu struje skoro da nema pa pokret nimfe moze da bude okidac. Ribe u dubini su cesto manje izbirljive, pa i tu ne moram da brinem i osecaju se sigurno jer su oko zaklona zato sam imao dosta riba na jednom mestu. Imaju zaklon a brzak donosi hranu. Ovo je prvi deo treceg dana.... Drugi deo je malo po brzacima. Bice isto zanimljiv ja mislim.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Drugi deo treceg dana....

https://youtu.be/j6PtL-zZonE

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Ti si se očigledno carski proveo tamo. Reka je po onom sto sam video da ne preteram ali top 3 uzevši u obzir sve snimke što sam gledao, bruka kako je raznovrsna za ff, prelepo. Svaka čast na ulovima. Ne primećujem da išta smeta ali me interesuje zašto ste išli nizvodno?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Tmc, jeste vrh reka. Al to samo jer je zabranjena za ribolov. Nema ljudi da zaseru sa uzimanjem ribe.
Ima svega bas, bukvalno za svakog po nesto.
Isli smo nizvodno da stignemo jednog drugara... Mada sam svako mesto zaobilazio malo i prilazio sa nizvodne strane. Ribe iako nenaviknute na coveka beze ako ne prilaz los. Ako se lagano pridje, onda ne beze.... Koga ne mrzi, taj moze i da saceka da se vrate.... Licno volim da predjem sto vise terena... Samo na bas ekstra mestima se zadrzavam duze.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Ima li u Kini revira jer bi najlogicnije bilo da to urade na toj reci i proglase c&r umesto sto je trajna zabrana ili je to do kumunistickog uređenja u Kini gde se kaže zabranjeno i tačka? Kada sam se takao drustvenog uređenja da pitam i to pošto tamo živiš a interesuje me, da li je u Kini pravi komunizam, crno-belo, ili može pa je ok ili ne može i sledi kazna ili tu ipak ima malo slobode da se o neslaganjima pregovara? Da li je tamo pravi komunizam ili je to preraslo u nešto modernije i liberalnije?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
TMc je napisao(la):
Ima li u Kini revira jer bi najlogicnije bilo da to urade na toj reci i proglase c&r umesto sto je trajna zabrana ili je to do kumunistickog uređenja u Kini gde se kaže zabranjeno i tačka? Kada sam se takao drustvenog uređenja da pitam i to pošto tamo živiš a interesuje me, da li je u Kini pravi komunizam, crno-belo, ili može pa je ok ili ne može i sledi kazna ili tu ipak ima malo slobode da se o neslaganjima pregovara? Da li je tamo pravi komunizam ili je to preraslo u nešto modernije i liberalnije?
Ima revira u smislu cetvrtaste bare u koju se sipa gomila ribe i kao se peca. Uglavnom je prelako kad skapifas sta riba hoce. Desilo mi se da riba nece, kao da je prazno. Dodje gazda baci pelete i vjdis da ima vise ribe od vode [emoji23]
Sto se uredjenja tice.... Komunizam sa odlikama kapitalizma... Ima jedna partija, neistomisljenici se sancionisu, drustvene mreze se prate, kamere su svuda. Kriminala ociglednog nema. Ima dosta korupcije. Ali je bezbedno bas.
Ko diluje a uhvate ga, zavrsio je karijeru. Isto i za narkomane vazi.
Potrosacko su drustvo, sve je neverovatno dostupno, online porucivanje je vrhunsko. Nekad isti dan stigne roba.

Malo sam nabacao.... Al shvatas me predpostavljam

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
https://youtu.be/kYqpdwcOz8M

Dan 4ti....
Jos uvek imam da ucim oko editovanja. Svaka sugestija je dobrodosla

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Puno lepih ulova, odličan ribolov, svaka čast. Video je super nema tu mana možeš jedino tekst da pustiš sekundu dve duže nekad vratim unazad jer brzo iščezne.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Hvala Tmc, voleo bih da napravim nesto sto je prijatno za gledanje... Npr za muve miim da cu skroz izbaciti muziku. Dok za pecanje miim da ume da bude ok.... Samo da nadjem pravi balans koliko da se cuje muzika a koliko zubor vode.... Voda je ipak prioritet

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
https://www.youtube.com/watch?v=qpcUTFXg9iY

ovo je lep video mada je ovo sigurno dugo doterivano. ima delova kada je muzika glasnija, delova kada se prica i muzika jedva u pozadini da bi se lepo razumelo i delova kada se cuje voda i priroda, od svega po malo. ovo je vrlo ozbilljan rad i sigurno je puno vremena utroseno na to, sto se mene tice najbitniji je sam rad, konkretno ulovi i tehnika pa posle sve ostalo.
 
Vrh Dno